Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti szeretitek a határozatlan,...

Ti szeretitek a határozatlan, önbizalom hiányos embereket?

Figyelt kérdés

Én utálom őket (fujj, kiráz a hideg a " én nem tudom", "nem biztos" a "talán" és hasonló szavaktól), egyszerűen nem tudom őket elviselni a környezetemben, idegesítenek. meg mikor elkezdik, hogy: "én nem merem, mert mindenki engem néz"... beszédet -_-' (félreértés ne essék, régen én is határozatlan és önbizalom hiányos voltam, de megváltoztam a szakom miatt, így most a szöges ellentéte vagyok valamikori önmagamnak, és több embert is én irányítok, döntök nagyon fontos dolgokról és imádom) Más is így van vele? Hogy álltok a "gyenge" emberekkel?

Köszönöm



2012. ápr. 14. 14:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös! Nem lehet behatárolni valakit csupán pár mondatból, hogy gyenge vagy erős-e. Én ismerem magamat és tisztában vagyok a múltammal (nem felejtettem el min mentem keresztül) és ahhoz képest erős vagyok. Elhiszem, hogy nem vagyok nektek szimpatikus, nem vádollak érte, elfogadom.

És köszönöm a véleményeket, legalább egy valamit megtudtam

2012. ápr. 14. 16:03
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Akkor már legalább egy valami van az agyadban, vagy a helyén... Bocs, de iszonyatosan irritáló stílusod van! Ezer határozatlan ember inkább mint te! Azok legalább nyugton vannak, nem csaholnak bele a világba velős körmondatoknak álcázott semmit.
2012. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes... én, ha valamiben sikert érek el, azt másokkal is meg akarom (osztani) vagyis segíteni, hogy neki is sikerüljön. Ha valamiből kilábalok, (depresszió, stressz stb) akkor segítek másoknak, hogy ez ne forduljon, vagy mielőbb kibírják magukból írtani, mert tudom milyen érzés, néha néha, visszaesem, de hamar kilábalok. Én ha meglátok, egy érzelmileg lesüllyedt, embert, nem lenézem, nem tartom szánalmasnak, mert tudom mit élhet át. Sose felejtsd el, ki is vagy, az meg hogy megosztod, másokkal is a sikeredhez, felépülésedhez vezető utat, nem csak hogy erőt ad nekik, de örülnek is neki, hogy itt egy ember, aki hasonló cipőben járt, de sikerült neki kilábalni!:) nekem miért ne sikerülne?:)) Na. Szóval, ha teheted akkor a környezetedben lévőkön, segíts, mert hidd el, nem csak hogy nekik lesz jobb, de mindezt vissza fogod kapni, az életben...
2012. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%

Elég nagy lúzer lehetsz


ilyen hozzáállással előbb utóbb te is meg fogod tapasztalni ezt az állapotot

2012. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet mindenki erős. Én kifejezetten szeretek ilyen emberekkel beszélgetni. Érdekes, hogy ők miért lettek olyanok amilyenek, és ha még segíteni is tudok nekik megerősödni, az csak plusz jó pont.
2012. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%
Undorító ember vagy, neked nem kellene senkit irányítani ilyen hozzáállással.
2012. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%
HEeee, az én jó hozzászólásomat leszavazzák? hámiva?!!
2012. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
Pontozómanók járják gyakorikerdesek háza táját, véletlenszerűen pontoznak, ez az egyetlen logikus magyarázat, mert aki tud gondolkodni az nem szavazza le a jó hozzászólásokat.
2012. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
32%

nagyon sok ilyen emberrel találkoztam, de mégtöbb beképzelt idiótával. akkor már inkább az önbizalomhiányos. de kevés olyan van aki tisztában van magával.

nem utálom őket, csak nem érdekelnek túlzottan. néha fárasztó hogy dicsértetni akarják magukat.

habár létezhet olyan is, aki önbizalomhiányos, ezért támadó.

egyáltalán miért kérdezed?


jó lenne ha valaki lenne aki helyrerakná őket, de szerintem nevelési hiány az oka

2012. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
29%
Teljesen osztom a véleményedet, én is olyan voltam mint te, és hasonló is lettem. Aki nem járta végig ezt az utat, annak elképzelése sincs milyen is ez.. büszke vagyok rá hogy egyedül sikerült megvalósítanom az új énemet.
2012. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!