Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti szeretitek a határozatlan,...

Ti szeretitek a határozatlan, önbizalom hiányos embereket?

Figyelt kérdés

Én utálom őket (fujj, kiráz a hideg a " én nem tudom", "nem biztos" a "talán" és hasonló szavaktól), egyszerűen nem tudom őket elviselni a környezetemben, idegesítenek. meg mikor elkezdik, hogy: "én nem merem, mert mindenki engem néz"... beszédet -_-' (félreértés ne essék, régen én is határozatlan és önbizalom hiányos voltam, de megváltoztam a szakom miatt, így most a szöges ellentéte vagyok valamikori önmagamnak, és több embert is én irányítok, döntök nagyon fontos dolgokról és imádom) Más is így van vele? Hogy álltok a "gyenge" emberekkel?

Köszönöm



2012. ápr. 14. 14:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%
Olyan sokat nem hiszem, hogy változtál, ha itt próbálod meg az embereknek bizonygatni, hogy milyen f@sza gyerek vagy.
2012. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Én nem utálok senkit,és szerintem neked is jobb lenne ha kevesebb energiát fordítanál az utálkozásra/idegeskedésre és többet arra,hogy esetleg segíts az önbizalomhiányos embereken. Mivel te is ilyen voltál,lehetnél egy kicsit megértőbb.Lehet,hogy pont a te tapasztalataidnak hála lennének határozottabbak! Megjegyzem nem tudhatod,hogy mi van a "gyengeségkük" hátterében. Nem lesz valaki csak úgy egyik napról a másikra önbizalomhiányos...

én köszi,hogy elmondhattam!(:

2012. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%
az előzővel egyetértek, persze ez nem változtatja meg könnyen az érzéseket, főleg ha önutálatból indult ki
2012. ápr. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

" Engem épp az ilyen emberektől ráz a hideg, mint amilyen te vagy!

"

7-es, úgyszintén.


Én kedvelem az ilyen határozatlan embereket.

2016. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!