Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ilyen rohanó világ?

Miért van ilyen rohanó világ?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki érti mire értem. Jöhet minden!!!
2012. ápr. 18. 13:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mert jön 2012 dec. 21

Utolsó napokban megrövidülnek a napok.

Ha meg mégsem lesz semmi,akkor azért rohan az idő, hogy elmondhassuk, naúgye megint nem lett világvége! :)

2012. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem lesz akkor semmi, hidd el. Szerintem azért találták ki, hogy legyünk becsületesebbek, emberszeretőek, megelőzvén a bűncselekményeket, szóval mindent pozitív irányba terelni, hogy megakadályozzuk, de ugyebár ez azért nem hiszem, hogy teljesül ill. javult-e mondjuk csak az utóbbi évek során.

Bár meglepetésként végülis bármi lehet, de ez egyenlőre rejtély.

2012. jún. 3. 20:57
 13/17 anonim ***** válasza:
2012. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2012. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hát itt sok cáfolandó dolog van.nekem minden létezö" müszaki cuccom megvan a wifin a neten a tv keresztül a talbetig. mégse használom öszvisz öket 3-4 óránál tovább egy nap ssözesen és ezt is csak akkor ha nem tudok mást kezdeni magammal.tehát az antiszocializálódás terében nem a tv a hibás hanem a személyiségünk..másrészt az hogy rohanó világ miben kell érteni..nem rohan az csak fejlödik és monotonná válik , ezért tünik ugy (einsteinnek voltak érdekes mondatai erröl) ha belekerülsz ebbe a spriálba , akor csak azt látod hogy eltelt az idö. de az nem telt el másképp,csak ugyanugy, unalmasan mint mindennap. és ha ezt is kizárjuk néhány dologgal akkor a világ nemhogy rohan hanem egyenest lassu.hö kis országunk bármely gazdasági szakát nézzük egyenest stagnál. ebböl kifolyólag, hogy az emberek véletlen se foglalkozzanak ezzel,belemennek olyasmibe ami leköti a figyelmüket (tv,minden egyéb) és üresen de gyorsan eltelt az idö a semmire. de ha valaki ezt látja ráébred hogy nem igy van...én spec konkrétan nem értem mire gondoltál ,de ezt vettem le belöle
2012. jún. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Jól értelmezted, előző váalszadó.


No gyerekek/felnőttek, szerintetek miért van rohanó világ?

2012. aug. 3. 20:50
 17/17 anonim ***** válasza:

Az istenek a fejükre estek!


Számomra egy tökéletes példa ez a film. A benne szereplő törzs tagjai nem ismerik a birtoklás a veszekedés és a hasonló negatív vagy konfliktusokat szülő fogalmakat (addig ugye amíg le nem esik a coca colás üveg...). Ezzel szemben nekünk manapság kötelező hosszú órákat várnunk hivatali ügyintézésre,túl bonyolítunk mindig mindent,hogy a lehető legfeleslegesebb dolgokkal teljen el az időnk,az életünk.És ahogy az újonnan egyik kedvenc idézetem tartja,pl ez is igaz,hogy "Azért dolgozunk,hogy élhessünk,és nem azért élünk,hogy dolgozhassunk!" Ezt meg már csak azért raktam be,mert én spec 13órás műszakban dolgozom,ergo kb erőm nincs magánéletesdit játszani,nemhogy még időm.És így meg úgy suhannak tova a hónapok,akár az évek,hogy észre se vesszük hogy megtörténtek fontos dolgok,hisz átváltozott az értékrendünk is,ma már legyintünk olyasmiken amik régen nagynak számítottak.

Na amúgy nem nagyon olvastam előző kommenteket,csak kb ez ötlött fel bennem most így első blikkre a kérdés kapcsán:)

26f

2012. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!