Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy mindenki...

Miért van az hogy mindenki magányos?

Figyelt kérdés

kb minden 10.kérdés ehez kapcsolodik. miért nem probálnak az emberek itt ismerkedni? már vagy egy tucat embert megismertem innen és felével találkoztam is :-) szóval nem lehetetlen csak nyitotnak kell lenni.


22/F


2012. ápr. 26. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
és szerinted olyan könnyű nyitottnak lenni? az ember nem ajtó, hogy csak úgy simán ki lehetne 'nyitni'. ne szólj bele szerintem abba amit nem értesz, oksiiii??
2012. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na ezért magányos mindenki :-) és te szoltál bele az én kérdésembe.
2012. ápr. 26. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
te tetted itt fel a kérdést, vállald a válaszokat akármilyenek is. már a kédés is értelmetlen,saját magad cáfoltad meg a magyarázatban ugyanis akkor nem mindneki magányos. valamint ez ilyen, vannak magányos emberek és vannak akik nem azok, föleg hogy a magány is relativ kifejezés,tehát egyéne definiálja mit jelent számára a magány. ahogy te irod, onnantól nem magányos valaki hogy találkoztál velük és ismered öket...a szemedben ök nem tartoznak már a magányos szférába..
2012. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:-) remek :-)
2012. ápr. 27. 11:21
 5/7 A kérdező kommentje:
már ezen az oldalon se a régiek az emberek... mint az élet bármely más részén... itt is megy a marakodás a semmin :-)....
2012. ápr. 27. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy sokan vagyunk magányosak nem feltétlenül vagyunk egy hullámhosszon, én itt eddig csak sikertelenül ismerkedtem, és kétlem hogy azért mert nem vagyok értelmes társaság.
2012. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért magányosak sokan?

Mert a világ túl önközpontúvá vállt. Csak ÉN vagyok ÉN viselkedek helyesen, csak ÉN tudom a tutit, minek írsz ilyen kérdést, hisz ÉN úgyis jobb vagyok nálad...

Ez az ÉN központúság, hogy valósítsd meg önmagad, odáig eljutott, hogy már észre se vesszük, ha a másikat megbántuk, megsértjük.

Hiszen mind a másik hibája, hogy túl sértődékeny, túl érzelmes, túl rendes... ÉN csak jót akartam neki, hisz azért piszkáltam. stb

2012. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!