Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan deríthető ki, hogy...

Hogyan deríthető ki, hogy valaki buta? ( pl nem képes egy fősuli elvégzésére, tanulásra, stb)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy mauneika showt nézett régen!
2012. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tud helyesen írni.
2012. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nézett Mónika Show-t és tud helyesen írni.
2012. ápr. 30. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyen kérdést tesz fel az pl eléggé buta lehet.
2012. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat ha mar vannak onallo gondolatai akkor nem buta.

A felso oktatashoz meg segg kell nem inteligencia

2012. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolónak teljesen igaza van. Az iskolai végzettség nem egyenlő azzal, hogy most valaki "buta" vagy sem. Általában a buta emberek nem ismerik fel, hogy buták, nagyon kevés olyan ember van. Igazából egy darab se, mert amikor ezt felismerték valószínűleg tettek ellene és most már az okosak táborát gyarapítják.De, hogy olyat is írjak ami felkelti az érdeklődésedet, próbálj meg vele egy téma mellett érvelni amiről tudod, hogy biztosan nem értetek egyet, és ha tovább bírja mint te (értelmes érvek mellett) akkor inkább azon törd a fejed, hogy a másik buta-e, hanem hogy lehet te vagy az.
2012. máj. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy én vagyok buta...
2012. máj. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!