Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szedjem össze magam,...

Hogyan szedjem össze magam, se barátok, se párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Régen volt egy csomó barátom, párkapcsolat, bulik. Mostanában pedig nincsenek barátaim, udvarlóm sincs, nem járok bulizni, teljesen befordultam és a múlton rágódom. Nagyon parázom a párkapcsolatoktól is, mert nagyon tapasztalatlan vagyok az ágyban, de nem vagyok szűz, szóval még mentségem sincs. Van köztetek olyan aki tudna jó tanácsokat adni ehhez?

21/L


2012. máj. 22. 23:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2012. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

velem ugyan ez volt általánosban semmi barát folyton bántottak.amikor átmentem a középsuliba nagyon féltem hogy mi lesz de amikor beléptem az évnyitóra elhatároztam hogy kinyitom a számat és szerzek barátokat.most év végén már vannak barátaim és igaz volt pár ember akiben csalódtam de még sem engedtem hogy megint elhidegüljek másoktól és most már vannak rendes barátaim.

minden hozzáállás kérdése!!!!!!!!

2012. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!