Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Ha kiderülne hogy a...

Lányok! Ha kiderülne hogy a pasitok depressziós volt már, és gyógyszert is szedett akkor hogyan vélekednétek róla?

Figyelt kérdés
Mennyire toleránsak manapság a nők (>25) ilyen dolgokkal szemben. Tegyük fel hogy a pasi átmenetileg volt szarul, de egyszer s mindenkorra le van zárva ez a dolog (visszaesés, etb.) Ez mennyiben befolyásolja a kialakult képet? Illetve ha kialakulóban van a kép (első néhány randi során) és akkor derül ki az milyen hatással volna a nőre? Hogyan vélekedne róla? Érzelmileg labilis? Gyenege? Nem megbízható? Rossz pasianyag? Vagy nem baj?

2012. ápr. 10. 12:54
 1/6 Lorokus ***** válasza:
bmeg ti lányok de lányosak vagytok :d pasianyag cinci cunci ruha höh. na mind1
2012. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lorokus ***** válasza:

És ha te lennél ilyen? nem hagyna ő ott.


A férfiak hűségesek... nagyobb részt....


Az idő múlásával eldől.

2012. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Picit próbálj rajta cizellálni légyszi mert egy szót sem értek a válaszaidból :)
2012. ápr. 10. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mi váltotta ki a depressziót. Volt már nekem az anyukám és apukám is depressziós és nem gondoltam őket gyengének miatta, mert tudtam, h van rá jó okuk. Azért a depresszió nem hiszem, h ok lenne arra, h elsőre elítéljünk. De egy bimbózó kapcsolatot elképzelhető, h tönkretehet, ha az egyik fél jelenleg depressziós, de ez is a körülményektől függ.
2012. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, semmit. Én is voltam már depressziós. Bár szerintem első randikon elég fura elmondani, nem?
2012. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd a depresszió 99%-ának oka a társtalanság, magány. A legjobb "gyógymód" ha társat talál. Nem kell senkit sem ezért elítélni, sőt. Ő tesz annak érdekében, hogy talpra álljon!
2012. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!