Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiatal vagyok, de mégis...

Fiatal vagyok, de mégis gátlásos és prűd. Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Lassan 19 éves vagyok és kb 14 évesen pasiztam utoljára.

Ez annak is betudható, hogy lány iskolába járok és csak lány barátaim vannak. De sokszor kerülök olyan társaságba ahova hoznak fiúkat is. Bármikor bepasizhatnék, de bennem akkora gát van, amit éreznek a srácok is. És még csak közeledni sem tudnak felém.

Annyira elutasító a kisugárzásom, pedig nem akarom..

Fogalmam sincs mit csináljak...



2012. jún. 2. 15:15
1 2
 11/19 GhostRider3 ***** válasza:

a konzervativizmus nem prüdéria

az más dolog, hogy a legtöbb ember annak hív


"Fogalmam sincs milyen praktikákat vezethetnék be az életembe, hogy nyíltabb legyek az új emberekre, és megfelelően kezeljem a szituációkat"


nem igazán tudom elhinni, hogy manapság egy konzervatív lány ne találjon magának párt. a fordítottját igen.

valószínűleg nem szoktál ismerkedni és kis városban élsz.


"Azt pedig, hogy nincs elég önbizalmam mindenki azonnal kijelentheti, mivel 4 éve közöm nem volt az ellenkező nemhez. Szóval ez magától értetődik. "


kijelentheti csak nem feltétlenül igaz, mert nem csupán az önbizalomtól függ a párkapcsolati statisztika


lehet hogy tényleg van valami "kisugárzásbeli" dolog ebben, de ezt így ismeretlenül nem tudjuk megítélni

2012. jún. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Lehetséges.

Sokat gondolkodtam.. Az utolsó "barátom" csak fogadásból jött velem össze, miszerint mennyi idő alatt tud megfektetni. Túl nagy csalódást nem okozott mivel még az elején jártunk amikor kiderült és ő többet vesztett mint én.

De ki tudja.. Lehet emiatt taszítom őket. Mert így bele gondolva ez elég szarszemét húzás volt velem szemben.

2012. jún. 4. 21:04
 13/19 GhostRider3 ***** válasza:
te is jól tudod (tapasztalatból) hogy nem érdemes bízni bennük. nem hiszem hogy ezek után valóban változni akarnál
2012. jún. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem házasodni akarok, csak ismerkedni. A barát szerzéssel is megelégszem. És ahhoz meg nem kell túl sok "szexuális bizalom". De mind1. Ez akkor valószínűleg vagy elmúlik, vagy örökre fenn marad. Vagy lesz 1 bátor jelentkező, vagy nem.
2012. jún. 5. 15:59
 15/19 GhostRider3 ***** válasza:
az ismerkedéshez is kell bizonyos fokú bizalom. valószínűleg nem jól kezeled az embereket, ha valami kisugárzásról beszélsz. vagy egyszerűen a személyiséged nem érdekes. mondom, így nem lehet érdemben nyilatkozni rólad.
2012. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én szigorúan a kérdésre válaszolnék. igyál meg 3 pálinkát. attól még nem vagy részeg de oldottabb az vagy na jó legyen inkább 6 ;D nekem bejön:D de annyira legyél józan h kiválaszd a legjobb pasit:D hajrá hajrá:D
2012. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 GhostRider3 ***** válasza:

ha meg neked van problémád, akkor ne másoktól várd el, hogy kezdeményezzenek.

néha tényleg meglepődök, mennyire lusták, és buták az emberek, ilyen alapvető összefüggéseket 19 évesen csak meg lehet látni...

2012. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
:D Én vagyok a lusta és a buta? Picikém ismeretlenül, ráadásul látatlanul légyszíves ne ítélkezzél felettem. Ez rólad is elmond egy bizonyos érettségi szintet!
2012. jún. 23. 07:36
 19/19 GhostRider3 ***** válasza:
nekem aztán mindegy kire kened, te süllyedsz mélyebbre
2012. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!