Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem mernek szemezni...

Kroton kérdése:

Miért nem mernek szemezni velem az emberek, ha magyarázok valamit akkor is csak egy darabig figyelnek utána nem mernek a szemembe nézni? Mit kéne változtatnom vagy ez így normális?

Figyelt kérdés

#szem #nem mernek
2012. jún. 3. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eleinte azért néznek a szemedbe, mert figyelnek rád. Aztán már nem érdekli a téma őket, így akarják jelezni, hogy már fejezd be. Ezt már én is megtapasztaltam.
2012. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez probléma. Legalábbis nekem biztos nem lenne az. Meg az amúgyis olyan, mintha valllatás lenne, hogy állandóan szemezni, egy beszélgetés alatt.
2012. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz szépen a válaszokat! sokat segített most ,hogy így mondjatok asszem mind a két hibát elszoktam követni! ha tudtok még valamit javasolni szívesen varom :) ja és az lehetséges , hogy (elég komoly fejem van mások megítélése szerint)és talán azért megy ilyen nehezen másoknak a szemembe néznie ?
2012. jún. 3. 15:25
 4/7 GhostRider3 ***** válasza:

a szemezés mást jelent

nincs jelentősége, vannak akik nem szeretnek a másik szemébe nézni beszélgetés közben. egyesek annak vélik hogy az illető hazudik, vagy nem érdekli a téma, de ez nem igaz, sőt, alapvetően állati ösztön hogy offenzívnek tartjuk ha valaki néz minket, és az nem közeli hozzátartozó.

2012. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szemezni lányokkal vagy fiukkal szokás ha ki akarunk vele kezdeni.


az emberek három dolog miatt nem néznek a szemedbe.


egy -- mert mert erős a nézésed, szúrós.- zavaró

kettő egy ösztön ami visszamaradt ősi hagyatékként, mint ösztönös viselkedés ha nem néz valaki a másik szemébe és úgy kommunikál egyrészt nem akar kötekedni, másrészt igy mutatja ki alázatosságát-- állati szokás--


A harmadik mert nem tanulta meg, hogy ha beszélgetünk egymással akkor a másikra figyelünk, nem a tv-re nem a holnapi problémára hanem arra aki beszél hozzánk --


Na és van benne olyan megszokás, hogy a hazug emberek nem mernek a szemedbe nézni, ne hogy átláthass rajtuk

2012. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Abba van valami, hogy szurós a nezesem ezellen mit lehet tenni ?
2012. jún. 4. 12:43
 7/7 GhostRider3 ***** válasza:

# 5/6

úgy érzem magam, mint a tihanyi kőoszlopon állva...


én nem hiszek a szúrós szemben, nem láttam még olyat

2012. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!