Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális az alakom? Szerintete...

Normális az alakom? Szerintetek kellene változtatnom valamin is?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 155cm és 50-51kg-os. Szerintetek kellene fogyoznom vagy erősitenem?.. Nem mintha kövér lennék, csak olyan átlagos vagyok. Nőies. Talán kicsit szeretnék feszesíteni a bőrömön , ezt hogy tehetem meg krémek és egyéb drága szerek nélkül? Tudtok vmilyen sportot ajánlani? Előre is köszi.
2010. márc. 4. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

155 centihez asszem a 45-65kg közötti értékek a normálisak. Szóval te "jó súlyban" vagy.

Erősíteni mindig érdemes, nem csak, ha jó alakot akarsz, hanem, ha egészséges és jó állóképességű akarsz lenni akkor is. Ha ennek a mellékterméke a jó alak, akkor duplán jól jártál.

Szerintem bármilyen sportot űzhetsz... de talán a te esetedben az úszás lenne a legjobb. Az félig aerob, félig erősítő sport, és kíméli az izületek.

De ha csak előkapsz egy fitness dvd-t az is tökély.

A bőr hidratálását úgy tudom belülről kell "elkezdeni"... ígyál napi 2-3 liter vizet... az ingyen van, nem kell krémekre költened.

2010. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Erre igen sok lehetőséged van!Ha teheted egyél több müzli féléket,kerüld a zsíros ételeket inkább száraz husokat egyél ha teheted és rízst,csinálhatsz napi 3x20 felülést és goggolást felvágottakat felejzsd el mert ezek a mai műkaják csak undoritto dolgokat tartalmaznak,sok almát is egyél hisz az méregtelenitt fertőtlenitt és zsírt is éget:)

tuti formásodni fogsz ha ezt be tartod:)

2010. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kb. jó, de valami hiányzik a kezedből
2010. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!