Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így normális? Változtatnom...

Ez így normális? Változtatnom kéne?

Figyelt kérdés

Tavaly májustól 3 hónap alatt stressz miatt fogytam 20 kg-ot (így lettem 66 kg). Abban az időben alig ettem, így "sikerült" a fogyás. Azóta eszek normálisan -nem fogyózok, de egészségesen étkezek, megfelelő mennyiségben. Heti 2-szer tornázok (ez előtte nem volt.) Folyamatosan visszajön, majd lemegy megint 1-2 kg. Azt mondták, hogy kicsit pihennie kell a szervezetemnek, de szerintem ez a 6 hónap már elég. Szeretnék még fogyni, de nem akarok koplalni, több mozgásra pedig NEM TUDOK időt szakítani.

Normális, hogy a fokozott mozgásra és a "diétára" sem fogyok? Esetleg van ötletetek, hogy mit tegyek?


2010. márc. 1. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj annak ha nem jön vissza az egész de komolyan...
2010. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyél többet alacsony szénhidráttartalmú ételekből és torna helyett biciklizz, kocogj .
2010. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!