Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek baj, hogyha...

Szerintetek baj, hogyha érettebben gondolkodok a velem egykoruaknál?

Figyelt kérdés
Mindenki gyarkan eszre veszi, hogy erettebben gondolkodok akar sok felnotnel is, egyszeruen mindig cska magam adom es elmondom boven a velemenyem, viszont szeretnem azt tudni, hogy ez majd ki hat az eletemre is????? es pozitiv iranyba vagy negativba? nem szeretnek okoskodonak tunni..
2012. jún. 16. 16:05
 1/10 A kérdező kommentje:
amugy meg 16/L
2012. jún. 16. 16:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, a legtöbb 16 éves úgy gondolja, érettebben gondolkodik a koránál, nem vagy kivétel.
2012. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív irányba fogja vinni az életedet ez a fajta gondolkodás mód:) Nekem is sokan mondják , hogy érettebben gondolkodom a korombeliek többségénél. Hát ez néha jó néha rossz. De én nem bánom ha néha rossz nekem emiatt, mert nem fogok soha megváltozni senki kedvéért vagy pedig olyan "tömeggyártmány" lenni mint mostanság elég sokan.:) Neked is azt ajánlom hogy soha semmiért/senkiért ne változz meg.:)
2012. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12L. ma 16:17 vagyok
2012. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnek sokat adok az egyenisegemre.. nem vagyok az a tipus aki egy stilusiranyzatot kovet.. sokan mondtak tanarok/ felnottek, hogy jo a logikam es kezdhetek vele valami az eletben viszont neha az is eszembe jut, hogy nem akarok senkinel tobb lenni csak magam akarok lenni de sok embert irrital a szokimondosagom.. es sokszor kaptam azt a jelzest vissza, hogy tul gondolok dolgokat meg, hogy ezzel bajom is lehet az eletben ..
2012. jún. 16. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen nekem is nekem is mondat ehhez hasonló jó és néha rossz dolgokat is. Nem akarsz több lenni másoknál? Ez szerintem nem baj... És Találd meg azt a dolgot ami érdekel és csináld azt:) Egyszerű:) Én például szeretek verseket , idézeteket, novellákat írni de a gyerekeket is szeretem.:) Te is gondolkodj azon mit szeretsz csinálni és jó is vagy benne és egyszerűen csak..csináld azt:) A szókimondóság hát.. abból néha tényleg lehet bajod az életben.. Nekem barátnőm eléggé szókimondó és elég gyakran megsért vele embereket.. Sokan le is bunkózzák emiatt. Ebből ha az nagyon vészes akkor tényleg vissza vehetsz:)
2012. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy csak azt hiszed, hogy te érettebb lennél, mint a társaid. Naponta kiír egy 15-16 éves egyén egy ilyen kérdést. Ha annyira érett lennél, el tudnád dönteni, hogy baj-e vagy sem.

Ha meg tényleg az összes ilyet kérdező tizenéves annyira érett lenne, miért csak hülye fiatalokat látok az utcán?

2012. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban érettebben gondolkodsz a kortársaidnál, abban legfeljebb annyi negatívum lehet, hogy talán nehezebb lesz jó társaságot találnod magadnak. Egyébként meg nem baj az, sőt...
2012. jún. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó elöttinek : Erröl nem azok a 15 16 évesek tehetnek akik normalis megtudják gondolni, hogy mi helyes és mi nem lehet, hogy van olyan aki azt gondolja,hogy az a menő, hogy mindennap részeg meg bevan szivva .szóval azt a kevés 15 16 évest akinek még helyén van is az esze azt nem kéne el ítélni, mert írt egy ilyen kiírást én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy majd kihathat-e mivel itt több idősebb van gondoltam nekik több tapasztalatuk van..
2012. jún. 17. 13:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Manapság, akik nem isznak vagy szívnak azt hiszik, hogy felsőbbrendűek.

Én is még jónéhány kollégámmal az "éretlen" csoportba tartoztunk. Kipróbáltunk mindent. Voltak ilyen "érett" kollégáink is, mint te kedves kérdező. Na ők mindenkinek a kedvenceik voltak, hisz ők annyira ügyesek. Elkerültünk jópáran egyetemre, más városba. Maximum szabadságot kaptunk. Mi akik már kipróbáltunk mindent, már le voltunk szűnve és képesek voltunk tanulni is az egyetemi élet mellett. A szentek pedig annyira elzüllöttek, hogy nem egyet ismerek akik 6 évet jártak egyetemre. És nem orvosira jártak.

Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy igyál, hanem, hogy ne tartsd magad jobbnak, csak mert te nem ezt az életmódot követed. Te sem vagy több, mint ők, és ők sem többek, mint te.

2012. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!