Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok rólam ezek alapján?

Mit gondoltok rólam ezek alapján?

Figyelt kérdés

Még csak 16 éves vagyok,szóval lehet hogy változom még,de most így látom magam:

-Kos a csillagjegyem,ezért temperamentumos vagyok,lobbanékony,a legkisebb apróságon felhúzom magam,ami nem jó.

-Ennek ellenére érzelmes,romantikus vagyok,imádom a barátaimat,családomat,de ezt nem igazán mutatom ki nekik.

-Simán elsírom magam egy filmen,vagy egy megható dolgon,de mások előtt nem szeretek sírni,mert azt hiszem,hogy akkor gyengének látnak.

-Az előbb már írtam,hogy romantikus is vagyok,imádom a naplementét bámulni,vagy éjszaka kifeküdni a fűre és a csillagokat nézni:)

-Kítűnő tanuló vagyok,és ezért sajnos sokan strébernek tartanak,pedig nem szeretek tanulni,sőt utálok,de a szüleim úgy neveltek,hogy legyek mindig szorgalmas,kitartó,mert csak így fogom elérni a céljaimat.

-Sajnos elég nehezen oldódom társaságban,kell egy kis idő,de amúgy ha már ismerjük egymást,akkor szinte mindig én beszélek,viccelődöm.

-Imádok táncolni,mozogni.

-Bulizni nem sűrűn járok el,a diszkókat kifejezetten utálom,inkább "házibulis" típus vagyok,de mint írtam,csak havonta 1×-2× járok el.

-Alkoholt ritkán iszom,de akkor is csak keveset,a mai tinikkel ellenben.Egy doboz sör,max. 2,esetleg egy kis boros-kóla:)

-Nem értem a mai fiatalokat,hogy miért kell minden hétvégén hót részegre inni magukat,és utána a saját hányásukba fetrengenek.Miért kell 13 évesen össze-vissza kefélni,meg cigizni.

-Annak ellenére hogy még fiatal vagyok,nem szeretem ezt a mai világot,pont azért,amit az előbb leírtam.

-Sokkal inkább lettem volna fiatal a 80-as,90-es években.

-Ki nem állhatom a puxi,szercsi,láwcsi,PÁWA,mert mi megtehetjük..stb.hasonló beszédet.:)

-Utálom az igazságtalanságot,az erőszakot,a cigit, a nagyképű embereket.

-De azért van jó pár dolog amit szeretek:):imádom a színeket,a tavasz,a nyarat, a napsütést,a virágokat,az állatokat.

-Mivel én is lány vagyok,ezért imádok vásárolni,és vásárolni,de nem szeretem a plázákat.

-Imádom a szivárványt,a nyári eső illatát,a zenét,mindenféle stílust kedvelek,csak a komoly zenét,és a "tuc-tuc"zenét nem szeretem:)

-Imádok segíteni az embereken,ha meglátok egy hajléktalant,úgy érzem,hogy muszály segítenem rajta,mindig ado egy kis pénzt nekik,habár tudom,hogy piára költi,de akkoris:)

-Egyik nagy álmom,hogy majd kiutazzak Afrikába,és segítsek a rászorúlokon,az éhező gyerekeken.

-Szeretnék majd elutazni New Yorkba,Los Angelesbe,és több amerikai városba,illetve sokfelé a világban.

-Szeretnék majd gondoskodni későbbiekben a szüleimről,mivel ők mindent megtesznek értem.

-Még nem volt barátom,de már van kiszemeltem:)

-Nem vagyok elégedett magammal,de mindent tőlem telhetőt megteszek,hogy úgy nézek ki,hogy magamnak is tetszek.

-Számomra nem fontos a pénz,egy szükséges rossz szerintem.

-Az emberekben sem azt nézem,hogy kinek mennyi pénze van,sokkal inkább fontosabba belső.

-Mások szerint kedves vagyok,bárkit meghallgatok szívesen,segítőkész vagyok,ha mondjuk megkér anyukám valamire,azt mindig megcsinálom,és cserébe nem várok el semmit,nem vagyok követelödző.

De azért vannak rossz tulajdonágaim is:türelmetlen vagyok,néha önző,ha olyanom van,akkor tudok nagyon undok is lenni.

Na ,azt hiszem ennyi,majd ha még eszembe jut valami,leírom:)

Puszi mindenkinek

16/l


2009. júl. 5. 10:29
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is átlagos vagy. Az pedig, hogy a mai világban minden fiatal hétvégente részeg és kefél fűvel fával, hülyeség. Vannak ilyenek is, de nem ez az átlag. Inkább azok állnak be a sorba, akik ezt állítják, mert nem nézek körbe. Vagy a ti környéketeken csak részeg fiatalok vannak???

20/L

2009. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%
Migrénem lett ettől a sok csöpögéstől, látom nem kerülhetem el a lepontozást, jó ha tényleg ilyen vagy, ha nem játszod meg magad, maradj ilyen. Deszerzel még elég rossz tapasztalatot az életben ha így gondolkozol! Amúgy gyerekes vagy ha azt gondolod hogy felesleges a pénz!
2009. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
76%
Előző vagyok és kifelejtettem, hogy mindenkit csak egyszer tudsz lepontozni, pedig ezek nem mind haszontalak válaszok, gyerekes vagy :D De ha újra regisztrálsz, újra lepontozol mindekit, akkor még beteg is leszel, nem csak gyerekes ;)
2009. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!Örülök,hogy nem csak jó dolgokat írtatok rólam,az túl unalmas lett volna.:)Ezért jó,hogy minden ember különbözik,senkinek se egyforma a véleménye:)

Valamit félreértettél kedves utolsó válaszoló:A pénz nem felesleges,sőt fontos,hogy tudj normálisan élni,ne éhezz,és e mellett jól is érezd magad!de nem az emberi kapcsolatokban,ott nem az számít,sokkal inkább,hogy meg értsék egymást az emberek!és sajnos manapság már minden csak a pénzről szól,például,a tesómmal azért nem akart járni egy lány mert nincs kocsija!?ez elég elszomorító!

szóval ezért írtam,hogy szükséges ugyan a megélhetéshez,de sajnos egy nagyon rossz dolog!

kedves 16 éves fiú:hát,az attól függ... ;)

2009. júl. 5. 17:17
 15/37 A kérdező kommentje:
ja és a mai fiatalokról:nem minden tini részeges,meg 14 évesen már összefekszik mindenkivel!de sztem a nagy részük igen.az én környezetembe van egy pár ilyen sajnos,és ők számítanak menőnek,hogy húú de nagylányok most,hogy már isznak,mint az állat,meg pasijuk van!de szerencsére,azért vannak olyanok is mint én:)
2009. júl. 5. 17:21
 16/37 A kérdező kommentje:
ja és még vmi:)én nem pontoztam le senkit,nem szokásom,számomra mindegyik válasz hasznos volt:)
2009. júl. 5. 17:23
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Nahát: temperamentumos és lobbanékony nem a csillalgjegyed miatt vagy, hanem mert pubertás korban vagy.

Nem szereted a pénzt, szükséges rossznak tartod, de azért jó, hogy van annyi, h bármikor el bírj költeni annyit, amennyit akarsz egy jó kis vásárlás alkalmával, mivel azt ugye szereted..a pénzt nem, a vásárlást igen.

Hajléktalanoknak segíteni szép, csak szerintem teljesen felesleges, idő- és pénzpocsékolás. Amíg nem tudod, hogy került oda, ahol van, és mire költi a dolgozó polgár pénzét, addig nem kell neki adni. Vagy vigyél neki minden nap fél kenyeret, meg pástétomot.

"Egyik nagy álmom,hogy majd kiutazzak Afrikába,és segítsek a rászorúlokon,az éhező gyerekeken. " - wake up man! ez nem a szépségválasztás, nem lesz világbéke, és nem mentheted meg fél Afrikát sem! Álmodni meg sokan álmodunk erről.

Fontos a belső, de ha cseperedsz még egy icipicit, és párt keresel magadnak, rájössz, h az egzisztencia és céltudatosság bizony fontos dolog!

Mindig midnent megcsinálsz anyukádnak (kivéve, ha éppen "lobbanékony" vagy) és cserébe nem kérsz semmit - miert? mit is lehet kérni egy szülőtől, ha már felnevelt, gondoskodott rólad, alád rakott mindent (és anyagilag dotálja a kis bevásárlókörutadat)??

Helyesíráson csiszolni kellene még egy pöttyet..

Ne is igyál, meg cigizz, ha eddig nem tetted!

És ne is add magad oda akárkinek, ha eddig nem tetted!

Ezt..

2009. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
96%

Az az érzésem hogy te nagyon nem élsz a földön..

Nagyképű vagy és szeretnéd ha mindenki csodálná amit íde leírtál h milyen érett a gondolkodásod meg minden

nem mindenki rossz, nem mindenki kefél 13 évesen.. nagyon különc vagy.. egy átlagos 16 éves lány nem ilyen..

2009. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
96%
Egy nagyképű p*csa vagy. És kit érdekel, hogy szereted a szivárványt? És ha utálod a nagyképű embereket, akkor magadat is utálod? És miért számít neked, hogy it mások mit gondolnak rólad? Ebből én csak rosszat gondolok, de így nem lehet megismerni. Lehet, hogy tényleg rendes vagy. De az elég álszent, hogy Afrikába akarsz kimenni segíteni az éhező gyerekeken.
2009. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
96%

irritáló lehetsz.. nemkicsit..

bár alapból utálom a bájolgást meg az ilyen 'tökéletes gyermek, minden szülö álma' tipusu embereket. látszik h a segged alá van rakva minden és azthiszed h az élet habostorta.. csak vigyázz mer kvára nem az.

2009. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!