Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már annyira bánatosak...

Voltatok már annyira bánatosak valaki miatt hosszú időn keresztül, hogy alig volt erőtök felkelni az ágyból, és legszívesebben minden percben csak sírtatok volna?

Figyelt kérdés
És azt éreztétek,hogy semmi értelme semminek,ha nem mellette lehettek?És hogy ez az érzés örökké fog tartani?
2012. jún. 28. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Mégis elmúlt.

Közhely, de az idő minden sebet begyógyít. Persze a seb hege megmarad, és ha sokat piszkálod újra felszakad.

2012. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen.Én akkor voltam így amikor a fiam és utána a férjem is külföldre mentek dolgozni.Borzasztó volt.Ki is készültem rendesen.Még ma is szedem a nyugtatót.Reggel és este volt a legrosszabb,napközben elvoltam mert sokat dolgoztam.
2012. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen én voltam egy peárszor, és mikor visszagondolok arra a helyzetre, úgy útálom magamat, hogy hányni tudnék, akkora barom voltam!!!!
2012. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!