Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meleg vagyok? Ez normális...

Meleg vagyok? Ez normális hogy nem akarok vele csókolózni, max. Szexelni?

Figyelt kérdés

Voltam már nővel, de barátnőm még nem volt. Most találkoztam egy lánnyal, de a csókolózástól undorodom, mondjuk csak a teste tetszik az arca nagyon nem.

27 / f



2012. júl. 7. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor szerintem nem kellene erőltetni ezt a kapcsolatot....más nővel is undorodsz a csóktól, vagy csak vele? és férfival lenne kedved csókolózni?
2012. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
talán nem ő az igazi???? és nem érzel rá emiatt késztetést?? szerintem ha magát a szexet kívános vele és.a testét vonzónak találod akkor nincs "baj"
2012. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem többször is volt már olyan hogy megkívántam egy nőt csók szempontjából is, meg szexuálisa is. Férfiaknál ilyen még nem volt. Érdekel a testépítés így egy kidolgozott férfitestet is megnézek magamnak. De csak ennyi.
2012. júl. 7. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pl szeretek lányokkal szexelni,de nem tudnám elképzelni,hogy szerelems legyek egy lányba.Csókolózni sem szeretek veluk.

De pasival imádok csókolózni,és csak férfibe tudok beleszerezni.


L

2012. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
nem vagy meleg ! csak szimplán undorodsz a csajtól.
2012. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!