Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet leküzdeni a...

Hogyan lehet leküzdeni a bűntudatot?

Figyelt kérdés
Hogy tegyem túl magam azon a fájdalmon, hogy csalódást okoztam valakinek, aki ezt a legkevésbé érdemelte volna, és ezért csakis én vagyok a felelős, mert hülyén viselkedtem? És utálom magam a történtek miatt... hogy tudnék magamnak megbocsátani?
2009. júl. 12. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
hát menj oda és kérj bocsánatott. de komolyan. utána meg magadnak kell megbírkozni a tetted súlyával.
2009. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Amíg nem kérsz tőle bocsánatot, addig nem fog oldódni a bűntudatod. :(
2009. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hogy kérhetnék bocsánatot, ha én magam sem gondolom úgy, hogy megérdemlem? És ha azt is mondja, hogy megbocsát, attól még nem lesz olyan semmi, mint régen volt, és ezt örökké bánni fogom...
2009. júl. 13. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint hogy mit nem érdemelsz meg? Ezt nem egészen értem. Te nem érdemled meg, hogy bocsánatot kérj? Pedig muszáj lesz. Akkor is, ha semmi sem lesz olyan mint régen. De ha a tüske bennetek marad, mindkettőtökben, na annál rosszabb "méreg" nincs!
2009. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak bocsánatot kell kérni hanem meg kell beszélni vele a dolgot. Mindkettőtöknek sokat segítene hidd el. Nem lenne olyan mint régen??? Ne viccelj!!! Sok sok őszinte beszélgetés!!!!!
2009. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!