Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érez az öcsém...

Miért nem érez az öcsém bűntudatot?

Figyelt kérdés

Szóval,már rég akartam egy iPhonet.Mivel a szüleim nem engedhették meg maguknak jelenleg anyagilag hogy vegyenek nekem így megkerestem magam rá a pénzt.3 hónapig dolgoztam érte mire végül összegyűlt a pénz és elmentem megvenni.Az első pár napban minden rendben volt,öcsém néha elkérte játszani,meg szórakozni,oda is adtam neki.3 napja reggel viszont már épp indultam barátnőmhöz,mikor kérte hogy hagyjam itthon had játszon.Nem adtam neki oda,mert azon hívnak,barátnőm is azon hív.Elkezdett hisztizni,de nem adtam akkor sem oda neki hanem elmentem.Miután hazaértem letettem a konyhai pultra az iphonet,felmentem átöltözni,meg kb fél órát gépeztem.Fel akartam hívni a barátnőmet de nemtaláltam a telefonom.Kiabáltam az öcsémnek hogy nála van e de nem válaszolt.Kimentem az udvarra és a következő kép fogadott: Egy cipősdoboz mind az összes oldalára rá van kötve 4 gázzal töltött ballon,és a szemem elött dobta bele az öcsém a telefonomat,és elengedte.Elordítottam magam hogy "Normális vagy???"És azonnal befutottam az airsoft fegyveremért,ami nem egy nagyszám.Kifutottam de már nagyon messze volt,próbáltam ugyan lelőni a ballonokat,hogy leessen a telefonom,de hiába.Túlságosan fújt a szél.Majdnem idegbajt kaptam komolyan mondom.104ezer forint úszott a levegőben.Sajna elvesztettem minden önuralmamat és belerúgtam az öcsémbe.Felált és RÖHÖGVE bezárkózott a szobájába.

Mikor a szüleim hazaértek,megkérdezték miért vagyok ilyen ideges,elmeséltem nekik,és most az öcsém 3 hónapig nem tévézhet,nem mehet sehova,és nem gépezhet.De engem még mindig irritál hogy nincs benne semmi bűntudat..3 hónapig keményen dolgoztam érte.Ma reggel is beleröhögött az arcomba hogy "Mivan,hova lett az Iphoneod?"


Teljesen készvagyok..


2011. júl. 23. 02:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Anyád, én úgy megvertem volna XD már bocs. de tényleg vagy meg mondtam volna neki hogy adja valahogyan oda az árát nem érdekelne hogy de adja vissza..
2011. júl. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kamu
2011. júl. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Egész jól írsz,nem gondoltál még hosszabb hangvételű dologra,regényre például?
2011. júl. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kamu :)
2011. júl. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu,és az öcsém 9 éves,és bosszúálló erőszakos fajta.
2011. júl. 23. 04:44
 6/15 anonim ***** válasza:
én fejbelőttem volna..
2011. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Három hónapig szopatni kell keményen minden nap. Szétbarmolod a szobáját, eladod a cuccait, fölkelted éjjel, hátbaöntöd hideg vizzel, csak úgy nyakonvered, stb és ha már remeg az idegtől békét lehet kötni. Vagy a lábára kell kötni nagy téglákat és be.bas.zod a kutba v. tóba
2011. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De kicsit kamu szaga van.
2011. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mért hiszitek néhányan azt hogy kamu? Én már semmin nem lepődök meg. Az életben bármi megtörténhet... Nem kell szerintem úgy vélekedni az életről hogy egy nagy unalomrengeteg. Még ehhez hasonló őrültségek, balszerencsék is megeshetnek...
2011. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De könyörgöm milyen retardált kilencéves az, aki elrepteti az ajfont? Verje szét egy kővel, vagy valami.
2011. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!