Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy kicsit...

Mit tehetnék, hogy kicsit közelebb engedjen magához? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kibontakozófélben van valami, de amikor beszélgetünk, annyira rideg és nyers, hogy hihetetlen. Voltak már kisebb-nagyobb nyalánkságok köztünk régebben, és az intimebb élethelyzetekben 180°-os fordulatot vesz, ott teljesen oldott és szenvedélyes. Mi lehet az oka, hogy egyébként ennyire távolságtartó és mit tehetnék ez ellen? Vele is beszéltem már erről, és annyit mondott, hogy az érzelmeknek nem tulajdonít jelentőséget. Én hülye meg teljes szívemből szeretem.

2012. júl. 12. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg más a kiszemelt áldozata.

Lehet, hogy csak simán nem akar veled mélyebb kapcsolatot kialakítani.


Ha nem mondta el, hogy mi az oka, akkor nem is fogja.

2012. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki amit érzel!
2012. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy elmondtam neki, aztán amikor nem kaptam rá kézzel fogható választ, mondtam, hogy akkor inkább zárjuk ezt le. Erre jönnek az üzenetek, hogy ő nem tudja kimutatni az érzéseit, de nem akar elveszíteni, meg hogy kellek neki. Ezért nem tudom hova tenni. Akkor megnyílt, de másnap megint ugyanolyan távolságtartó volt.
2012. júl. 12. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Cumizd le és akkor megenyhül
2012. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
21:13 - Azt nem csípi, bármilyen hihetetlen.
2012. júl. 12. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor dugasd meg magad vele
2012. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem csak nem tudja kimutatni... nem megy az mindig...
2012. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BRONY PONE válasza:
az emberek rengeteg féle módon nyilvánítják ki az érzésüket van aki ridegséggel van aki majdnem szánalmas enyelegéssel most te pont olyat fogtál ki aki ezt ridegséggel fejezi ki én tudom hogy ez milyen mert én is hasonló vagyok tuti hogy ő is pont így érez irántad
2012. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!