Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet ez pontosan,...

Mit jelenthet ez pontosan, miért csinálom?

Figyelt kérdés
A szobám nem valami rendezett, nincs kupi, de rend sincs,elvagyok benne, viszont, ha a wc-re megyek, az ülőkét is zsepivel, vagy valamivel megfogom hogy ne kelljen hozzá érnem. Így vagyok az utazás során is, hogy nem fogok meg semmit, csak ritkán, ha meg is fogom, akkor télen kesztyűvel, nyáron is csak zsepivel, vagy csuklóval támaszkodom neki, hogy ne kelljen megfognom. Lehetőleg próbálok semmit nem megfogni, de a szobámban pl. elviselem ha kupi, meg kicsi kosz van. Nem hiszem hogy tisztaságmániás lennék, mert akkor a szobám minden nap ragyogna.

2012. ápr. 28. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez normális, senki sem nyúl szívesen hozzá az ótvaros kapaszkodókhoz pl a villamoson, és a szintén ótvaros wckhez
2012. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez rendben van, én ebben nem látok tisztaságmániát, és rendmániás sem vagy.


Én papuccsal nyitom a WC tetőt, ez kicsit egyszerűsít még a dolgon.

2012. ápr. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a szobádban csak Te vagy, a saját "nyomaiddal" - hogy valahogy kifejezzem magam, remélem érted mire gondolok - míg a wc-t már gondolom nem egyedül használod, és a kapaszkodókat sem. Én is így vagyok ezzel, buszozás után rögtön megyek kezet mosni, mert úgy érzem, hogy koszos lettem. Szerintem ez természetes.
2012. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tiszta miszter monk xD
2012. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mr monk?:DD:D mert? nem nézem a filmjeit
2012. júl. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!