Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Elegem van az...

Mit tegyek? Elegem van az egész életből. Öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés
Mindenkit elvesztetem akit szeretem.. Nincs barátnőm , barátjaim sincsenek, többiről ne is beszéljük.. Mit tanácsoltok?
2012. júl. 22. 00:26
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Csak egy dolog volt, ami jó kedvre derített, még még hozzá a barátnőm.. De ő itt hagyott engem csak úgy egy jobb valakiért..Folyamatosan edzek de mindig ez jár a fejemben.. nem megy.
2012. júl. 22. 00:41
 12/43 anonim válasza:
Az öngyilkosság nem old meg semmit. Célt találni, küzdeni érte, aztán lassan helyreállnak a dolgok. Ez az embernek való feladat, bár nem könnyű.
2012. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Figyu,nekem is volt olyan korszakom az életben,mikor se csajom,se haverom,se barátaim nem voltak.És még az itthoni légkör is szar volt...,utáltam mindent és én is elfilóztam azon,hogy a francnak se fogok hiányozni ha meghalok hisz egyedül vagyok mint az ujjam.Ez az időszak jó volt arra,hogy átgondoljam az életem,és elmélyedjek a gondoltaimban... És úgy döntöttem,hogy csak azért is megmutatom,hogy én is vagyok valaki,és elkezdtem célokat kitűzni magam elé és pozitívabban hozzáállni minden dologhoz!Nagyon fontos,hogy mit gondolsz magadról,mert a gondolatoknak teremtő erejük van,és ahol most tartasz azt mind Te teremted magad körül..,ha negatív vagy negatív embereket fogsz bevonzani,és az életed is siralmas és küzdelmes lesz.Mindenkinek van hullámvölgy az életében,de az,hogy most nagyon lent vagy nem ok arra,hogy öngyilkos légy!Fel a fejjel és mosolyogj,még ha nehéz is,mindenhonnan van kiút.;)
2012. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
36%
Ha öngyilkos leszel így is úgy is, minek kérded meg? -.-
2012. júl. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy a pokolra jutsz aztan tenyleg sose nem leszel boldog hanem segits masokon ez baratokat ad es hasznos es jokedvet ad egy uj a baratnot lelj mert ez egy p p*csa volt mert csak ugy dobott fiatal vagy ha oregebb lennel ijen meg se fordulna a fejedben mert lenne aki ide kotne ne tegy ilyet!
2012. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

Felvágtad az ered, de még gépelsz? Meglehetősen érdekes alak lehetsz! Nem te tettél fel véletlen nem régiben egy merőben hasonló kérdést?

Ha más nem, akkor menj el pszichológushoz. Egyet viszont bátran állíthatok így, szintén barátok nélkül. A célokat nem emberekben kell mérni! Olyan célt kell választani, ami emberektől független és csak is rajtad múlik. Mondjuk egy nyelvvizsga, egy diploma, egy jó munkahely, az hogy összespórold a pénzt egy nyaraláshoz japánban, vagy egy orosz körutazásra, mit tudom én. Ezek a célok és ezek azok amiért érdemes élni, amikért lehet küzdeni! Ilyet találj. Az, hogy legyenek barátaid, nem lehet célként elkövetni, mert minél jobban akarod, annál inkább nem lesz.

2012. júl. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Nezd mennyien kuzdenek erted ezek mind lennenek barik ne gondold hogy nem van meg mert elned te arra nem gondoltal hogy meg lehet barátod, barátnőd halgass meg minet!
2012. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
44%
Sztem ennek annyi...o.O
2012. júl. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
aki azt mondta igen pontozzatok le mert ilyenkor egy ember könnyen manipulálható
2012. júl. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 omba válasza:

Figyu, ez kb. mindenkinek eszébe jut egyszer, vagy többször.

Qrva sok jóból maradsz ki, ha meghalsz.

2012. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!