Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Elegem van az...

Mit tegyek? Elegem van az egész életből. Öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés
Mindenkit elvesztetem akit szeretem.. Nincs barátnőm , barátjaim sincsenek, többiről ne is beszéljük.. Mit tanácsoltok?
2012. júl. 22. 00:26
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
A barátnő és a barátok nem célok, hanem szövetségesek. Cél mindig van, meg kell keresni, hogy mivel tudsz pozitív nyomot hagyni magad után a világban.
2012. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Ha már minden mindegy neked, akkor bármit megtehetsz. Csinálj valami őrült dolgot, mondjuk ugorj le egy sárkányrepülővel a Himalája tetejéről, vagy rohanj be egy égő házba, hogy megments valakit.
2012. júl. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
Ez sokakkal előfordul, nem kell sajnáltatnod magad. Viszont ha öngyilkos leszel azzal nem oldasz meg semmit, gondolj bele.
2012. júl. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek annyi!

Bár nem örülök neki, de ez van!

De nemigaz hogy ilyenkor nincs fent 1 kib@szott hacker (kollega) aki k.rva gyorsan megszerzi a címet és memtőt küld!

Énis megtettem volna csak sajna telóról ez lehetetlen!

:(

2012. júl. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Nem hinném ,hogy segít, de ha akarsz beszélgetni erről nekem nyugodtan írhatsz! :) 15/L
2012. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy így fejezte volna be. Még egy öngyilkosnak sem kéne megelégednie ennyivel, meg egyébként is szerintem csak lefeküdt aludni. Tényleg, ez a hozzáállás, amit doktorrossz írt tetszik. Ha már neked mindegy, és úgyis vége, csinálj meg mindent, amit eddig nem mertél, mindent, amiről eddig álmodtál, sőt mindent, ami hirtelen eszedbe jut. Ezek után meg már francnak se lesz kedve meghalni.
2012. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Honnan írsz?
2012. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
22%
Legyél, ki nem szar le??? Aki ilyen szinten van az úgysem erre a világra való.
2012. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó válaszoló..,majd emlékezz erre a kijelentésedre,ha Te is gödörben leszel....
2012. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%
28as vagyok: Én nem tudok elképzelni olyan gödröt ami miatt egy normális embernek ilyen megfordul a fejében... Velem ha bármi szar történik az életben suli család barátnő akármi akkor nem elkeseredek, hanem vagy telibesza*rom vagy a probléma mielőbbi megoldásán gondolkozok önsajnáltatás helyett...
2012. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!