Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl válogatós lennék és...

Túl válogatós lennék és nagyok az igényeim, vagy eddig rossz barátokat fogtam ki? 15/L

Figyelt kérdés
Eddig 3 legeslegjobb barátnőm volt. Az első jó barátnő volt, de hisztis, ez még elsőban volt, utána ő megutált, és is őt. Igazából az volt a baj, hogy mindenen berágott. Az utána való barátnőm felsőbe volt, aki hazudós volt, és lopott is tőlem. Elég csúnyán összevesztünk, de 2 év után ő akart kibékülni, és azóta is jóba vagyunk. A közös barátain állítják, hogy még most is hazudós, ezt én is látom, és féltékeny rám. És az eddigi legeslegjobb barátnőmről kiderült, hogy végig kibeszélt, és egyetlen titkomat se tudta megtartani, pedig nagyon sokszor leültem vele megbeszélni a dolgokat. Sokszor volt, hogy ok nélkül sértődött meg, mert naiv volt , és mindenkinek mindent elhitt. Tudom, én sem vagyok tökéletes, de a legjobb barátnőm titkát megtartom, még az elsőét, és a másodikét sem mondtam el senkinek miután rosszba lettünk. Az utolsó két barátnőmmel egy helyre járunk lovagolni, egész nap kint lógunk 2 másik csajjal. Szóval ez a közösség minde3nt kipletykál, kibeszél. És az utolsó legjobb barátnőm is itt tárgyalt végig ki engem. legtöbbször félreértésekből. Én is ki szoktam beszélni őt, mióta nem vagyunk jóba, denem értem. Mindenki ilyen? Soha nem lesz olyan igazi barátnőm, mint amilyenre vágyom? Aki nekem elmondja minden titkát, én is elmonhatom neki, és nem beszél ki, még ha rosszba vagyunk se. Persze kölcsönösen.
2012. júl. 22. 23:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jogos kérdés,szerintem van ilyen barátság,de sajnos még én is csak keresem.De ha nem adjuk fel,egy idő után megtaláljuk (remélem)!:)

15 éves lány

2012. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szélsőségesnek hangzik, de majd 4-5 év múlva talán megérted, hogy miről beszéltem.
2012. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!