Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kirúgtak az első munkahelyemrő...

Kirúgtak az első munkahelyemről (diákmunka). Kicsit elcseszte a kedvem, hogyan tudnék nem foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 10:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tartom magamat különösebben sebezhetőnek, eddig senkivel sem volt ott konfliktusom, sőt, valamelyik osztályon még mondták is, hogy engem hívnak, ha kell diák. Úgy vettem észre, hogy nagyon sokan nem tudnak mit kezdeni a rájuk ruházott hatalommal.
2012. aug. 8. 12:37
 12/16 anonim ***** válasza:

hát...pláne h ha a pénzről van szó vagy a kasszásokról...

Rajtam most akarnak leverni egy horribilis összeget, júliusi fizetésemet elvették, szóval perelhetek :D Yeah :D

diákmunka(rébasz:D)

19/L

2012. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

http://www.youtube.com/watch?v=YgAp5SpP71E


:D :D


Tényleg bepereled őket? Mi a sztori? :D

2012. aug. 8. 19:13
 14/16 anonim ***** válasza:
tizenx ezer kuponhiány, egy hónapja kiállított általam nem aláírt jegyzőkönyvvel, a kuponok pedig egyeztek, mert megkaptam a kasszazárót, ott minden stimm, szóval kétlem hogy hiányozna bármennyi is abból a szarból :D
2012. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Dobj rájuk egy lapát földet helyettem is. ;)
2012. aug. 9. 12:13
 16/16 anonim ***** válasza:
csak nem te is náluk tevékenykedtél?:D
2012. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!