Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kicsit szégyenlem magam mert...

Kicsit szégyenlem magam mert úgy érzem, hogy rosszat teszek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

9 éves koromban megszerettem a kínaiakat, japánokat meg szinte minden ázsiait. Aztán találtam egy Dél-Koreai csapatot és kb 13 éves koromig imádtam őket, minden róluk szólt nálam. Már a falam, az ágyneműm szóval mindenem ilyen ázsiais volt :D kínai boltokba is mindig azért mentem, hogy lássak kínaiakat. Aztán jött egy érzés, hogy mi a szart csinálok, hiszen magyar vagyok. Na akkor elfelejtettem minden koreaikínaijapán stb cuccot és nagymagyar lettem, most kezdem elhagyni, mivel megint "beleszerettem" azokba a koreai srácokba. De valamiért úgy érzem, hogy ez nem helyes és nem kellene szeretnem őket. Szégyenlem magam miattuk. Mit csináljak?

15/L


2012. aug. 14. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Hülyeség. Nem kell a magyar dolgokat szeretned attól még mert magyar vagy. Én nagyon sok magyar dolgot (filmek, zene, stb.) gagyinak tartok, a nyelvet sem szeretem igazán... A magyar pasik sem jönnek be, sokkal jobban tetszenek a britek. (Nyilván itt csak általánisítok, ismerek azért 1-2 jóképű magyart is.)


A lényeg, hogy azt szeretsz amit/akit szeretsz és azt csinálsz amit akarsz. Az hogy magyar vagy, az csak néhány betű a papírjaidon.

2012. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát te válaszoló jó nagy hülye vagy :D Az a te szegénységi bizonyítványod hogy ennyit jelent neked a hazád Idézem: "néhány betű a papírjaidon".A hazádnak is nyilván ennyit jelentesz ezt elhiheted, és kiváló bemutatkozás volt.A nemzeti öntudatod évtizedek óta próbálják kiölni a Magyarokból de más országokban is jól látható, Németországon pl mi volt és mivé lett.Ne felejtsd el hogy Magyar vagy szeresd a hazád.Ettől függetlenül szeretheted a koreai csapatot vagy akármit,tisztelni kell a többi országot is :).De legyen benned egészséges haza szeretet :) Ma nagy divat ócsárolni a hazát, de az ilyen emberekre nincs is szükség :)
2012. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem ócsárolom Magyarországot egyáltalán. Egyszerűen nem izgat, hogy magyar vagyok. Sokkal jobban izgatnak az olyan dolgok, amik befolyással vannak az életemre. Amik nincsenek, azokkal meg nem foglalkozom. Nem kötelessége senkinek szeretni a hazáját. Kötelesség betartani a törvényeket, ennyi. (Különben sem olyan dolog ez, amin változtatni lehetne, ha nem érdekel, hát nem érdekel.)
2012. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz dolog kedves kérdező. Magyarnak születtél, ezt bizonyítja a személyid, és az, hogy magyar az anyanyelved, és ismered az ország nevezetességeit. De az nem kötelező, hogy minden gondolatod, kedvenc dolgod is magyar legyen. Példának okáért: Magyarnak születtem, ennek ellenére olasz vezetéknevem van, és a kedvenc együttesem, az orosz "Slot" nevű banda. Szóval én azt hiszem, hogy kettőnk közül nem Te követnél el hazaárulást, ha ez tényleg rossz dolog lenne. :D
2012. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!