Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy törődjek bele abba, hogy...

Hogy törődjek bele abba, hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 11:17
 1/9 anonim válasza:
Ha lány vagy, akkor én szeretgetlek, épp szeretgetnékem van. :(
2012. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

bele törődni és elviselni nem lehet na meg elviselni sem.

szokj hozzá a gondolathoz,vagy változtasd magad olyanná akit jobban elfogadnak,esetleg meny olyan közőségbe ahol megfelelsz! :)

2012. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs olyan ember aki ne találna párt ha akar. valószínűleg a hozzáállásoddal van a gond.
2012. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kell beetörődni, a legocsmányabb emberből is lehet olyat faragni, hogy kelljen valakinek
2012. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
*hozzászokni
2012. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ági8405


De olyan ember van, aki csak olyan párt talál, aki neki nem kell. Bár igaz, a kérdező nem ezt írta.

2012. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem is sajnos mindig olyanok kellenek akiknek én nem...

Már engem is szerethetne valaki..:)

15/l

2012. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na ezt nagyon gyorsan felejtsd el hogy beletörődni. Igaz nem tudom milyen vagy mit csinálsz. De tessék belenézni a tükörbe és változtatni a dolgokon. Irány sportolni, jár társaságba és dolgoz magadon s idővel jön majd a változás.
2012. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fontos: Szeresd magadat! Ha nem szereted magadat, akkor más sem fog szeretni. Rá van írva az arcodra: nem szeretem magamat. Ha ezt látják, elfordulnak. Vagy elhúzzák a szájukat: minek szeressem? Nem vonz. Magát sem szereti.

Mit kell tenned? Csak a godnolatodat kell megváltoztatnod. Gondolatban írd ezt az arcodra"szeretm magamat. És Titeket is szeretlek" Ne feledd el mindig ezt godnolni. Ha járkálsz az utcán, vagy az iskola folyosóján, vagy a tornateremben, vagy otthon a családban, akkor mindig ez járjon a fejedben. Ezekkel a godnolatokkal nézz a tükörbe. Figyeld meg milyen vonzó lettél!

2012. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!