Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lassan beszélek. Ez engem...

Lassan beszélek. Ez engem nagyon zavar, mivel sokan csúfolnak, illetve kötekednek ezzel. Hogyan tudnám felgyorsítani beszédemet, illetve mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 21:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
Figyelj!Én is lány vok.Ki a lóbüdös francot érdekel az h más mit gondol?szardd le hidd el jobb lesz NEKED és az "szeret" igazán aki elfogad úgy ahogy vagy hogyha kötekszik veled akkor ne foglalkozz vele inkább szólj vissza neki(vagy ha annyira nem bírod pofozdd meg igaz nem az erőszak a megoldás) (bocsi ha rondán beszélek de annyira idegesít hogyha vki mást csúfol hogy már fuuuu)
2015. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!