Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A pasiknak miért inspiráló...

A pasiknak miért inspiráló az, ha egy csajon semmi sem igazi? Miért buknak a cicababákra, és szarják le azokat akik szeretnék őket?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 00:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

bizonyára nagyon rossz a környezeted, vagy csak ilyeneket találsz már a környezetedben, vagy csak ezeket látod meg.


nagyon abszurd a kérdésed, ugyanis manapság pont a lányok azok, akik teljesen igénytelenek, és festett műanyagbarbiek. a fiúk nagy része a hülye divatok ellenére még mindig természetesen néz ki, valószínűleg ezek közül elég sok gondolja úgy, hogy a lánynak is hasonlónak kellene lennie.

másrészt ha valaki rád néz az utcán, nem fog odamenni hozzád, hogy bocsánat gizi, nekem a természetes lányok tetszenek és értékelem is hogy ilyen vagy, csak így tovább. még ha potenciális jelölt vagy akkor se feltétlenül fogják ezt mondani.


érdekes téma, de szerintem inkább fektess egy kis energiát a jellemedbe, ha igazi nő akarsz lenni. mert barbiból van már elég, de gondolkodó nőt keresni olyan, mint tűt a szénakazalban.

2012. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hmmm.. Érdekes meglátás, és igazad van. Egy biztos én sosem fogok olyanná válni, mint a kirakat bábúk, akik ugyanúgy néznek ki.. És remélem mihamarabb találni fogok valakit aki tényleg önmagamért fog szeretni.
2012. aug. 29. 10:31
 13/13 anonim ***** válasza:

önmagad alatt bármit lehet érteni. ha nincsenek lelki/szellemi értékeid, akkor hiába vannak ilyen elvárásaid.


meg én nem vennék mérget erre, hogy ilyen maradsz. még 16 évesen könnyű ilyeneket mondani, mentsd el ezt a kérdést egy txtbe "nézd meg 2014ben és 2016ban" címmel, és nagy eséllyel azt fogod gondolni "de hülye voltam még ekkor, nem pasiztam és buliztam eleget"... 16 év felett általában a lányok hamar elk**vulnak, főleg, ha nagyobb városban élnek, de bőven vannak olyanok is, akiken csak 18 után jön elő ez, hogy ők igenis "csinosak" lesznek meg vagány bulis lányok, és nincs abban semmi szégyellnivaló, ha idegenekkel kufircolnak, meg váltogatják az aktuális "nagy ő"t...


sőt, mint lány, sokkal nagyobb eséllyel egy hülye, bunkó, de erős testű/jellemű lazacsávóba fogsz beleszeretni, mintsem olyanokba, akik alkalmasak lennének hosszabb kapcsolatra.

többek közt az önámítást is le kell győznöd, miszerint te egy tökéletes alapanyag vagy az örökké tartó jól működő, hűséges, monogám kapcsolathoz.


nem tényekről beszélek, de jobb ha felkészülsz saját magadra. egy kezemen meg tudom számolni, hány ilyen kivétellel találkoztam életemben

2012. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!