Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az amit megtennétek még,...

Mi az amit megtennétek még, ha kiderülne, hogy már csak egy hét van hátra az életetekből? Kíváncsi vagyok ti hogyan töltenétek azt az egy hetet.

Figyelt kérdés
Kinek szólnátok róla? Mi az amit elmondanátok mindenképp az ismerőseiteknek?
2012. aug. 26. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

Az utolsó előtti nap elmennék az általam ismert legszebb sráchoz, és megkérném, hogy vegye el a szüzességem.

Az első 2-3 napon családoznék, de csak a legszűkebb körben, fotókat nézegetnénk, sütiznénk.

Aztán partyhard:D

Az utolsó órákban meg azokra gondolnék, akiket utáltam, akiket szerettem és akiket csodáltam. És hogy volt-e alapja az érzéseimnek.

15L

2012. aug. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Félretenném az összes szabályt, megszöknék valahova messze, és elbuliznám az utolsó hetemet, lehetőleg folyamatos részegen, hogy ne féljek tőle, hogy vége az életemnek. Kirabolnék egy bankot, kipróbálnék mindenféle drogot. Aztán fejbelőném magam, mert az valahogy jobban néz ki, mint egyéb más halál. Talán hagynék búcsúüzeneteket és ha lenne időm leírnám a legféltettebb titkaimat, vagy a legőrültebb gondolataimat egy papírra, majd úgy rejteném el a legjobb barátnőmnél, hogy csak évek múlva találja meg.

Senkinek nem mondanám el, hiszen azzal csak nagyobb fájdalmat okoznék nekik

2012. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Részvétem:'(

Én előszöris leülnék ,átgondolnám,hogy ki és mi a legfontosabb számomra,nekik elmondanám,de csak az után hogy rávettem őket olyan dolgokra amiket mindigis velük szerettem volna megvalósítani úgy ogy mellettem állnak.Kihasználnám az alkalmat,hogy következmény nélkül szabad vagyok és közölném a világgal ,amit mindigis el akartam volna mondani.írnák egy elköszönő levelet amiben leírom hogy mi vlt a célom az éleben és végül minden olyan dolgot begyűjtenék amihez szép emlékek fűződnek ,majd mindenkinek elmondanám a véleményem amit arról az emberről alkottam csak hogy tisztában legyen vele és én is próbálnám helyre hozni ahibáimat ,és úgy eltávozi hogy valaivek valakivek előtte jót cselekedtem:-)

2012. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!