Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valamilyen mániátok?

Van valamilyen mániátok?

Figyelt kérdés

Gyűjtesz valamit? Nagyon szeretsz valami állatot, könyvet, filmet? Bármi, ami már több, mint puszta kedvtelés, gyűjtögetés.

Én nagyon szeretem a delfineket, gyűjtök figurákat, képeket, bármit, amit csak lehet. (persze, ha megvan rá a pénz is, igyekszem kordában tartani, ne menjen az anyagi helyzetemre)

Kort és nemet kérek! :)


20/N


2009. júl. 27. 16:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Japán mániám van, ááá, nem tudok nyugodni tőle:D


20/ L

2009. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon imádom a kutyákat:)

Gyűjtöm a képeslapokat és a szalvétákat:)

15/L

2009. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Kicsi idézetes kártyák...mást nem nagyon :) van egy két emlékdobozom,abban vannak benne apróságok,azokat gyűjtöm..az emlékeket és az élményeket :D
2009. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Legszívesebben állandóan koncerteken lennék, illetve azokat néznék, rengeteget le is töltöttem. Attól valahogy hirtelen óriási energiám lesz, ilyenkor elmegyek és futok egy kört, vagy ilyesmi ^^" A másik pedig az, hogy figyelem az embereket. Buszon, suliban, mindenhol, és azon gondolkozom, hogy ők mire gondolhatnak, meg azt találgatom, hogy vajon hova mehetnek. Aztán történeteket találok ki róluk.. Ez csak azért érdekes, mert egyébként nem vagyok társasági lény, de nagyon érdekel a többi ember. 15/l
2009. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Zsiráfmánia!!!

Mindent, ami zsiráfos.

Ezen kívül mindent, ami kék. A kettő kombinációja a legjobb: kék zsiráf! :) Csak az ritka!

Meg DVD-ket minden mennyiségben, de csak olyan filmet, ami jó!

Plusz még üveggolyókat, meg kis labdákat, gömbölyű dolgokat.

Régebben gyűjtöttem szalvétát, mindenféle üdítős kupakokat, teafilteres papírzacskókat.

23/L

2009. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Jó olvasni, hogy vannak olyanok, mint én. :) Engem se hagy nyugodni ez a mánia. :))

Érdekes, hogy eddig lányok írtak, na és a fiúk? :D

2009. júl. 27. 16:27
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Internet :D
2009. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Imádok mindenféle kesztyűt, ujjas, ujjatlan, csipke (nem, nyilvánosan nem hordom XD) stb. Általános vélemény, h nem vagyok normális amiért ilyesmire költöm a pénzt, de nem tudok ellenállni :D

18/F

2009. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Majom, macska, Michael Jackson, gyakorikérdések.hu mániám van! Régebben macskaszobrokat gyujtottem.
2009. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
nekem Michael jackosn mániám van:)imádom őt,meghalnék érte,mindennél jobban szeretem!:)a nap 24 órájában rá gondolok,vele kelek,vele fekszem,vele álmodom,csak az ő zenéjét hallgatom:)meg fogom venni a könyvét is:)
2009. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!