Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valamilyen mániátok?

Van valamilyen mániátok?

Figyelt kérdés

Gyűjtesz valamit? Nagyon szeretsz valami állatot, könyvet, filmet? Bármi, ami már több, mint puszta kedvtelés, gyűjtögetés.

Én nagyon szeretem a delfineket, gyűjtök figurákat, képeket, bármit, amit csak lehet. (persze, ha megvan rá a pénz is, igyekszem kordában tartani, ne menjen az anyagi helyzetemre)

Kort és nemet kérek! :)


20/N


2009. júl. 27. 16:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Kék és az óra. Sajnos 2 az egyben még nincs, de fogok kék órát is venni.
2009. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
akvarisztika, és bnőm :-)
2009. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

régen gyűjtöttem képeslapokat, meg telefonkártyát és plüssállatokat, meg matchbox-okat. aztán jött az újabb őrület, a poszter és képgyűjtögetés a kedvenc énekes, együttes, színészről, aztán ezeket szépen sorban ragasztgattam fel a szekrénysoromra. amikor az betelt, folytattam a falon, a szobaajtón, majd a plafonon. a végére elég furcsa szobám lett. aztán elköltöztünk...:D


mostanában DVD filmeket gyűjtök. Ami állandó az a tigris és oroszlán mánia. Az jöhet minden mennyiségben. ÉS a jó könyveket gyűjtöm.

2009. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!