Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valamilyen mániátok?

Van valamilyen mániátok?

Figyelt kérdés

Gyűjtesz valamit? Nagyon szeretsz valami állatot, könyvet, filmet? Bármi, ami már több, mint puszta kedvtelés, gyűjtögetés.

Én nagyon szeretem a delfineket, gyűjtök figurákat, képeket, bármit, amit csak lehet. (persze, ha megvan rá a pénz is, igyekszem kordában tartani, ne menjen az anyagi helyzetemre)

Kort és nemet kérek! :)


20/N


2009. júl. 27. 16:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

nekem Kispálésaborz mániám van:D

gyűjtöm a tusfürdőket és a gombokat.

és rágom a körmöm:/

2009. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem rendmániám van, de nem vagyok benne valami jó :D
2009. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

16:39-es vagyok! Kedves 16:40-es, azt hiszem mi rokonlelkek vagyunk! Hihetetlen, de velem ugyanez van, mindig csak rá gondolok, azt gondolom, hogy itt van velem és megkérdezem magamtól minden egyes pillanatban, hogy én miért nem láthattam, miért nem olelhettem át, amikor mások igen?:(

Én tényleg szerettem volna Michaelt, nem érdekbol, hanem azért mert o egy angyal! Nem hagytam volna, hogy ezt csinálják vele... Olyan lelkiismeret furdalásom van!

2009. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Öblítőmániám van, mióta magamra mosok. vásárláskor tuti odamegyek megszaglászni az öblítőket, mint a parfümöt. ha veszek egyet, alig várom, hogy elfogyjon, és vehessem a következőt. anyám szerint nem vagyok normális.

23 L

2009. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy lepontoztak titeket...

További jó mániásságot! :)

2009. júl. 28. 00:37
 16/23 anonim ***** válasza:
77%
szia 17:34-es.igen,szerintem is rokonlelkek vagyunk:)én mindig azt kérdezem magamtól.h miért ment el,miért nem láthattam őt legalább egyszer az életben,semmi mást nem is kérnék soha,csak azt,h érezzem a belőle áradó szeretetet:)amikor megtudtam,h meghalt,úgy éreztem én is utána megyek,mert nem bírom elviselni a fájdalmat:(de még itt vagyok,mert rájöttem,h Michael se szeretné,h öngyilkos legyek miatta.és én mindig azt képzelem,h itt van velem,beszélni is szoktam hozzá.reggel kinyitom a szemem,egyből mondom,h Good morning Michael!este meg Good night Michael!:)
2009. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%
10:30, én az életemet adnám azért, ha csak egyetlen egyszer egy percre lássam és átoleljem... Sosem hagynám, hogy bántsák és kihasználják..:( Szerintem egy igazi angyal volt emberi testben!
2009. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
cipő
2009. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

DVD filmek

tornacipők (Csak kb. 2 hónapja kezdődött, de már 9 db van. :D)

apró plüssállatok

19 L

2009. júl. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%
13:10:én is az életemet is odadnám,ha csak egyszer is átölelhetném.olyan jó lenne:)mindig erről álmodozok.én mindennél jobban szeretem,még a szüleimnél is:)ami persze érthető,mert a szüleim sokszor bántanak engem:(számomra Michael volt az Isten,sőt még az is:)nagyon hiányzik,Imádom teljes szívemből!!!
2009. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!