Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj az, ha valaki nem tud...

Baj az, ha valaki nem tud teljesen felnőni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, vannak céljaim amikért küzdök, tanulok, dolgozok, ellátom magam. De más részről viszont kicsapongó vagyok, sokat iszok hétköznapokon is és élek más dolgokkal is, de nem tartom rossznak, mert tudom hogy hol a határ és nem egy híd alatt csövező drogos vagyok. Egyszerűen képtelen vagyok 'felnőni', vannak dolgok amikhez megrögzötten ragaszkodok, néha olyan mintha két énem lenne.
2012. szept. 1. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól éled az életedet pajti!


Ha ezt a kérdést majd ötven évesen felteszed, (én annyi vagyok) akkor esetleg el lehet gondolkodni.


Addig élj boldog életet, amíg tudsz.

2012. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha ez zavar téged, az azt jelenti, h nem érzed most így jól magad a bőrödben, nem vagy magaddal megelégedve

de hogy 22 évesen még nem nőttél fel teljesen, az nem akkor baj, kb. ez a felnőtt kor határa, 22-24 év

azt, h mihez ragaszkodsz, azt nem tudom megítélni, ha nem árulod el, h mi is az

de hogy ehhez hogy jön a két én, azt nem tudom

(de ha a szerhez kötöd, akkor értem mire gondolsz)

2012. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Könnyű drogok, alkohol, bár ezekre egy részről szükségem van mert pánikbeteg vagyok. Túl korán kellett felnőnöm ami miatt gyerekkorom nem volt, 12 éves koromtől kezdve, vagyis 10 éve folytatom ezt az életmódot, mindig voltak jobb és rosszabb szakaszok, a rosszabbak mindig akkor ha elhagytam a káros szokásokat...másnál ez fordítva van, de nálam így. Elég művész hajlamú vagyok, és ezzel is foglalkozom, így egy részről érthető szerintem. Csak mindig megszólnak hogy lány létemre ideje lenne felnőnöm, én pedig nem értem miért, amíg mindent egyensúlyban tartok miért baj?
2012. szept. 1. 16:19
 4/14 anonim ***** válasza:

értelek, a pánikodat tartod egyensúlyban a szerekkel

hát van pánikos közeli ismerősöm, de egyébként is, tudom milyen az

de a szer, bármi is az, nem ellenszere a pániknak

ezek szerint nem szedsz rá semmi? mert gyógyszerrel kordában tartható, bár meg nem szünteti

2012. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tudom hogy fura, de nem szeretnék elmenni orvoshoz mert nem akarom tudni hogy pontosan mi a bajom, sem azt hogy "megcimkézzenek". Annak idején xanaxot írtak fel szinte minden bajomra és személyiségzavart állapítottak meg, és amióta tudta hogy mi a bajom a pánikbetegségem csak nőtt.

Ennek ellenére tényleg viszonylag kordában tudok mindent tartani, de azt a sok elnyomotz dolgot muszáj feloldanom valamivel.

2012. szept. 1. 16:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Törékeny az az egyensúly amiben élsz.

A legtöbb 22 éves lány még messze van az érettségtől, akkor is, ha nincsenek ilyen extra körülményei, szóval ezért ne aggódj.

Ha változtatni akarsz a világodon próbálj valami kihívást keresni, ami leköti a fölös energiáidat, esetleg egy olyan környezetet, ahonnan másféle impulzusok érnek.

2012. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy igen jó pali kellene neked.

Valami olyasmi, mint én. Élnénk, mint Bonnie és Clyde.

2012. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a "felnövés" olyan hülyeség. Ha el tudod látni azokat a mindennapi feladatokat amiket kell (tanulás, később munka, nem halsz éhen, befizeted a számláid, stb) akkor teljesen mindegy mit csinálsz a szabadidődben, felnőtt vagy és pont.
2012. szept. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ha el tudod látni azokat a mindennapi feladatokat amiket kell (tanulás, később munka, nem halsz éhen, befizeted a számláid, stb) akkor teljesen mindegy mit csinálsz a szabadidődben"


Nyolcas, basszus, ne mond már, hogy ennyi az élet? Persze, tudom, konvencionálisan ez elég,de a kérdezőnek szerintem nem.

2012. szept. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem éppen az a baj, amit a válaszoló írt hogy csak ennyi élet...nem akarom hogy csak ennyi legyen az élet!Persze e bírom látni magam, ezzel nincs gond. Azért nem akarok 'felnőni' mert akkor azok a dolgok amik most színesítik az életet eltűnnének, engem az az őrületbe kerget! Nem szeretem az állandóságot, írták az új környezetet, Olaszországban éltem 1 évet, elköltöztem más országba, most úgy érzem minden rendben, bulizok, dolgozok, iszogatok, mégis úgy tüntetnek fel, főleg az otthoni ismerősök mintha rossz alkoholista lennék. Mintha nem lenne közép út a kettő között.
2012. szept. 3. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!