Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj az, ha valaki nem tud...

Baj az, ha valaki nem tud teljesen felnőni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, vannak céljaim amikért küzdök, tanulok, dolgozok, ellátom magam. De más részről viszont kicsapongó vagyok, sokat iszok hétköznapokon is és élek más dolgokkal is, de nem tartom rossznak, mert tudom hogy hol a határ és nem egy híd alatt csövező drogos vagyok. Egyszerűen képtelen vagyok 'felnőni', vannak dolgok amikhez megrögzötten ragaszkodok, néha olyan mintha két énem lenne.
2012. szept. 1. 16:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Biszexuális vagyok, volt barátom, most barátnőm van lassan 2 éve, én úgy látom minden rendben van velem, de más nem. Nem arról van szó hogy nem bírom lekötni magam, vagy nincs mellettem senki.
2012. szept. 3. 15:25
 12/14 anonim ***** válasza:

"én úgy látom minden rendben van velem,"


egy nagy frászt látod úgy, akkor nem írtál volna.

Nincs rendben veled semmi és ezt te is jól tudod, csak egy beszari vagy, és nem mered a dolgok miértjét elmondani.

2012. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ööö, azért a személyiségzavar, szenvedélybetegség, és a pánikbetegség nem beszariság...komoly előzményei vannak a gyerekkorból...egy igazán jó pszichológust javasolnék, mert most még őrzöd az egyensúlyt, de évek múlva bele fogsz csúszni
2012. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beszari, véleményre voltam kíváncsi kedves hozzászóló :) De nyilván nem fogom az élettörténetem leírni, de tény, hogy sok mindenben volt és van részem, amit másnak nem kívánok, ennek ellenére képes vagyok boldogan élni, még ha van másra is szükségem!
2012. szept. 3. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!