Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért taszítom az embereket?

Miért taszítom az embereket?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok szerintem nem vagyok olyan csúnya (163cm,46kg,hósszú szőke egyenes haj,zöld szemek)álltalában legújabb divat szerint öltözködöm,de valahogy mégis kerülik a fiúk a társaságom :(Haverjaim vannak meg persze barátnőim is, de még nem volt pasim...nem tudom mi lehet a baj.Próbálok mindig kedves és vicces lenni...de valahogy semmi nem jon be!Eléggé nagy önbizalomhiányban szenvedek :(Mit tegyek???

2012. szept. 9. 20:37
 1/4 yuda ***** válasza:
70%

Szinte biztos, hogy akárki beír neked, csak tippelni tud.

Azt javaslom, hogy biztosra menj:

- kérj meg pár barátnődet, hogy jellemezzenek téged, de őszintén.

Mond nekik, hogy főleg a negatívumokat emeljék ki, mert nem érted, miért kerülnek a fiúk.

Ha van fiú barátod, szigorúan csak barát, őt is kérdezd meg fiú szemszögből.


Vesd össze az eredményeket és az egyezéseken gondolkodj el.

Általában az igaz kritikát megérzi az ember, kicsit meg is sértődik először, ez nem baj. Majd otthon, egyedül nézz szembe vele és akkor tudsz módosítani.

2012. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a személyiségeddel van a baj, de az első jól írta, mi is csak tippelni tudunk... Lehet, már annyira próbálsz bepasizni, hogy már visszatetsző.:/ De ne aggódj, van még időd.:) Még nem jött el az aki őszintén szeretni fog azért ami vagy.:) De! Az is lehet, hogy sok fiúnak tetszel, csak nem veszed észre! Vannak lányok akik ezen a téren elég vakok. De te is tehetsz érte.:) Kezdeményezz, az hülyeség, hogy csak a fiúk kezdeményezhetnek! A mai világban már nem így van!:)
2012. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
èn nem vagyok csunya de jòkèpū se, vannak lànyok akik èrdeklõdèst mutatnak de nemtudom a helyzetet kezelni igy semmilyen kapcsolatom nincs.
2012. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, bejössz a fiúknak, csak túl jónak gondolnak magukhoz képest, ezért inkább nem is próbálkoznak. Nem ismerlek, ezért nem tudom, milyen vagy, de ha eddig nem így tettél, akkor legyél elérhetőbb. Persze azért ne ess át a ló túloldalára. :)
2012. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!