Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ez ne érdekel...

Mit tegyek, hogy ez ne érdekeljen?

Figyelt kérdés

Az osztályból van egy barátnőm, legalábbis eddig azt hittem h az. Nem rég volt a szüreti nap (faluban élek, és ilyenkor mindenféle program van), és eljött az állítólagos legjobb barátnője. Ekkor bejelentette nekem,h csak vele lesz, mert olyan helyekre mennek, ahol "rossz emberek" vannak, és hogy ez hozzám nem illik.... Egész nap folyamatosan sértegetett, és amikor a drága barátnője (folyamatosan) plázap*csáskodott (bocsánat a kifejezésért) a fiúk előtt, akkor meg odajön hozzám, mintha mi se történ volna. Utána megint csak elkezd sértegetni, fél óra múlva újra visszajön. Utána persze ezt megkérdőjeleztem tőle, erre meg összeveszett velem. Ez ment egész nap, és nekem már rohadtul elegem lett belőle. Közben kiderült, h engem az egész osztály le se szar, és a suliban sem volt másképp. Tudom, sokan hülyének néznek, h ezen kiakadok, de én nagyon nagyot csalódtam :(

13/L.


2012. szept. 16. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a barátnőddel, biztos csak játszotta az agyát az "állítólagos legjobb barátnőjének". Lehet később ő fog odamenni hozzád és bocsánatot kérni.
2012. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress másik barátnőd. az eddigi csak eddig volt, kipipálhatod. Nem kell ezen rágnod magad tovább. Bízzál önmagadban, nem kell másokat utánoznod, vagy mások ítéleteire, kinevetésre, buta beszédekre hallgatnod. Tartsd magad magadhoz.
2012. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!