Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék ekkora veszteség...

Hogyan tudnék ekkora veszteséget feldolgozni?

Figyelt kérdés
Hónapokig éltem abban a tudatban, hogy lehetőségem lesz kimenni az amerikai barátaimhoz jövő nyáron. Pár napja kiderűlt, hogy ez nem fog összejönni. Hatalmas lelki megrázkódtatáson megyek át. Első sorban nagyon hiányoznak az ismerőseim, aztán meg soha életemben nem voltam külföldön, éppen csak Gyulára mentünk át egyszer (erdélyi vagyok). Hogyan lehet feldolgozni ekkora fájdalmat? Amikor csak erre gondolok, megszakad a szívem :(
2012. szept. 19. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az oka, hogy nem tudsz kimenni?

Lehet, hogy ki tudnál menni, de ha mégsem, akkor azon kell lenni, hogy jövőre ki tudj menni.

2012. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon szerencsés ember vagy, ha a te életedben eddig ez volt a legnagyobb fájdalom. Más ember elveszíti a családját, a párját, megnyomorodik, halálos beteg lesz, megerőszakolják 20-an egymás után... ehhez képest egy elmaradt utazás éppen annyi csak, mint egy szúnyogcsípés.


Egyébként van még idő, dolgozz rajta, és később eljuthatsz még akárhova, Amerikába is.:)

2012. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így igaz ahogy az előttem válaszoló leírta,nem olyan nagy veszteség ez,és nem is kell feldolgoznod,hanem gondolj inkább arra,hogy lesz lehetőséged elmenni máskor,csak ne fogd fel ilyen tragikusan.Nagyon sok ember nem jut el még külföldre rajtad kívül is.
2012. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A tervezett utazás egybeesne az államvizsgámmal és mivel csoportos kirándulás lenne, így nem fogják egyvalaki kedvéért elhalasztani


Nem ez életem legnagyobb csalódása, egyetlen élő nagyszülőm van, szóval éltem már át nagyobb veszteségeket is, de akkor mindenik esetben előre tudtam, hogy előbb-utóbb ez be fog következni.Most pedig hónapokig éltem a tudatban, aztán puff...

2012. szept. 19. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen és ennél jóval nagyobb csalódás fog még érni az életben! Ezt egyáltalán nem nevezném traumának. A címből ítélve, azt gondoltam, hogy kiirtották a családodat... Lesz még százezer lehetőséged utazni, ez nem olyan, mint amikor elveszíted valakidet. Ez csak nyafogás.
2012. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!