Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
van egy fiú barátom, de csak barát.(lány vagyok)nagyon bírom, mert tényleg, kedves meg minden. és eddig egy suliba jártunk, de jövőre már nem. és azt álmodtam, hogy felajánlottam neki, hogy hazakísérem, mert ráérek. erre, ő más úton ment mint én szoktam hozzá, és lemaradtam. egyszer bevárt, de aztán ment tovább nélkülem. és nagyon kanyargós út volt, elágazásokkal. elvesztettem, és nem találtam meg. viszont aztán a saját utamhoz könnyen visszataláltam, és így hazajutottam.
2009. aug. 2. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érzel valamit iránta,de ő csak megy a saját útján és nem foglalkozik veled.De hogy miért várt meg azt nem tudom.
2009. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

;) :]

2009. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát...az álom az,ami tudatallattinkban folyik le...szal sztem is érzel valamit iránta..szóval ha úgy érzed hogy van nála esélyed,ne szalazdd el!!!!
2009. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen mást jelent ez az álom. szerintem azt jelenti, hogy ragaszkodsz hozzá, mint baráthoz, és mivel eddig egy suliba jártatok, naponta találkoztatok félsz, ha másik suliba kerültök, a kapcsolat megszakad. mivel ezen gondolkozol, ezt is álmodtad. Az, hogy kanyargós utakon mentél és eltévedtél, de aztán hazakerültél, azt jelenti, hogy nem járhatod az ő útját. a sajátodat kell megtalálnod és azon járni (ezért találtál haza). Az, hogy ő megvárt azt jelenti, hogy azt szeretné, ha mindenki menne a maga útján, de számára ez nem jelenti a kapcsolat megszakítását.

Az előző hozzászólóknak: azért az álmok nem ENNYIRE egyszerűek. Én gyakran álmodom, és foglalkozom bizonyos szinten álomfejtéssel és az álmok nem mindig azt jelentik, amit álmodtál.

Kérdező: remélem tudtam segíteni!

2009. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm. ez volt az igazi:) és tényleg.minden igaz
2009. aug. 4. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!