Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy megváltozzon?...

Mit tegyek, hogy megváltozzon? Vagy jó ez így?

Figyelt kérdés
Barátnőm 6 éve szerelmes egy ismert,magyar ,világosszőke,kék szemű színészbe.Már szinte beteges dolgokat csinál.ha a Vígszínházba megyünk.PL.művészbejárónál lesi,vagy villamoson,de már a házához is elment.
2009. aug. 2. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

A Kamarásba? Vagy kibe?

Pfff...

2009. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a Kamarásba,Kamarás nem világosszőke
2009. aug. 2. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld megmagyarázni neki,ha szereti elengedi, lehet, hogy boldog párkapcsolatban/házzasságban él az imádott színésze,így az ő szerelme csak plátói lehet. Dicséretes,hogy színházba jár,az igényes kultúra köti le,de ennek nincs sok értelme.Menjetek el,ha lehet más szórakozóhelyre,szervezz neki -barátokkal- izgalmas hétvégeket. Kirándulás,kerti parti,strandolás. Biztosan helyes lány, aki szebb életet érdemelne.Nem írtad,hogy hány éves, kell,hogy legyen még reméy a változtatásra.
2009. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 éves,esély sincs ennél a színésznél,a barátnőmet ráadásul a színházon kívül semmi sem érdekli
2009. aug. 2. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Én lehet rájöttem.V. O. a monogramja?

De tudom,végül is nem ez a lényeg.Ha te nem tudsz vele szót érteni,próbálj meg keresni egy szakembert,mert ez már lehet,hogy kezelésre szorul.De először próbáld megértetni vele,hogy ez esélytelen,és élnie kell a saját életét!

2009. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem,H.G. a monogram
2009. aug. 2. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem jött be. Remélem sikerül kiábrándulnia belőle. Előző voltam.
2009. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!