Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon elrontottam ezt az...

Nagyon elrontottam ezt az egészet? (PUA válaszokat kérnék)

Figyelt kérdés

Úgy jöttem az egyetemre, hogy agresszívkodtam, verekedtem, minden csajt meg akartam dugni, ezt közöltem is sokakkal, néhányat le is tapiztam. Feltűnő voltam de nem akartam barátkozni.


Most a lányok félnek tőlem, hogy megdugom őket (komolyan :D)

A másik fele bevágta a durcát, hogy hogy megsértettem közben cseszeget.


Most úgy néz ki lenyugodtam... normális leszek. Viszont erre az omniózus kezdésre mindenki emlékezni fog.


Ez jó? (én azért elég menő bemutatkozásnak érzem)


A legtöbb sráccal is tudtam rendezni a dolgokat. Nyugodt vagyok mindig, magabiztos, és nem igénylem annyira a társaságot, úgy érzem a társaság igényel engem.


Nemrég át kellett mennem a másik koleszba, mert egy srác letörölt a saját csoportomból, de egy cigi mellett megbeszéltük, hogy folytatjuk együtt, és még a csajokhoz is átmentünk. Lejáratásnak szánta amúgy..... az egészet, de nem tudott lejáratni :) annál jobban amennyire magamat direkt lejárattam mások már nem tudnak, pont ez volt a cél. Kellemesen eldumáltunk végül, belátta ő is, hogy nem tud megfogni semmivel, a lányok meg baromira örültek, hogy ott tartottunk egy kis beszéltetést arról, hogy mikor, miért kinek a csöcseit fogtam meg, és miért is volt jó meg miért nem fogok ezért bocsánatot kérni.


Szerintem az összes lány érdeklődését felkeltettem titokban :) ha feltűnően normális leszek mindig ez fog beugrani rólam, hogy én vagyok a szexmániás agresszív állat, bármilyen vonalat adok is ezután.


Hát le lehet gyökérezni igazából, de tényleg nagyon érdekel, hogy jogosan érzem-e úgy, hogy ez tényleg egy jó bemutatkozás, még akkor is ha szélsőséges?


A társaság meg fenntartással kezel, de ez idővel úgyis oldódik, a legtöbb emberrel már úgy érzem megtaláltam a hangot, de távolságtartó vagyok. Mindenkivel. Barátságos, nyitott, de magamtól alig megyek oda valakihez.


De ez változni fog.


Szóval ez egy jó alap? Az egész suli ismer, mindenki rólam beszél. Mindenkit érdeklek. De ehhez képest tök csendben vagyok.


2012. okt. 3. 00:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
PUA
2012. okt. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja amúgy iszonyatosan csendes vagyok általában.
2012. okt. 3. 00:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Hat ez nagyon LOL.

1)Azt allitottad, hogy magabiztos vagy. Ehhez kepest itt kerdezoskodsz nevtelensegbe burkolozva, hogy jol toltad e a dolgokat. Aki magabiztos, az meg magatol sem kerdezi meg h helyesen cselekedett-e, nemhogy masoktol.

2)Az, hogy jo alap-e, az attol fugg, hogy mihez? Celjai ismerete nelkul nincs ertelme a kerdesnek. Egy biztos: megosztottad az arcokat: jopar embernel valszeg egy eletre elvagtad magad, masok emg jofejnek tartanak. Kerdes, hogy ennek a jovoben mi lesz a kovetkezmenye...


Na ezen gondolkozz el magabiztosan!

2012. okt. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a verekedésen kívül nem volt konkrétum.

legalább az egyiket meg kellett volna dugnod,hogy ő elmondja a többieknek,hogy ez igen,igazi kefélőgép.

a taperolás is gáz,ha nem elkülönítve teszed,hanem mindenki előtt,közönséges,bunkó paraszt kategória a csajoknál.


de a totális váltás,az tényleg lehet jó kontraszt,csak ezek után a műbalhék után nem lesz könnyű,hogy emberként kezeljenek.

2012. okt. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elobb had tudjam meg mi az a PUA, es ha kiderul hogy az vagyok valaszolok!
2012. okt. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elkülönítve taperoltam, de valahogy mindenki tud az egészről.
2012. okt. 3. 01:34
 7/11 anonim ***** válasza:
miaz istennyila az a PUA? Az vmi olyasmi mint a raj?
2012. okt. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Terhes vagy!
2012. okt. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
büfészak? :D
2012. okt. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

PUA PUA PUA PUA!!!!


Mi a franc?


Egyebkent nalam vszeg az szamitana hogy hogy nezel ki es hogy okos vagy-e?

Mert ha okos vagy es helyes akkor titokban felkeltetted volna az erdeklodesemet, sajnos imadom a bunokokat, hiaba nem racionalis ez a dontes, de az erzelmeket nem tudom befolyasolni. De ennek a variacionak kis eselyt adok, mindjart leirom miert.


Ha hulye de helyes vagy akkor egy swagos yolos majomnak gondolnanak akit alig varom hogy kivessen magabol az egyetem.


Ha okos vagy de nem helyes az nem lehet mert ertelmes ember ilyet nem csinal.


Szoval szerintem te csakis hulye meg nem helyes lehetsz, bocsanat de az irasodbol erre tudok gondolni, mert okos ember ilyet nem csinal, helyes gyerek meg megint nem szorul ra hogy feltunoskodjon mint egy majom. Ha megis helyes vagy es okos akkor lehet kuldeni a fotot, az eszedrol mar barmit kuldhetnel elkonyveltelek gyokernek :)


es mehet a lepontozas!!!! :)


21/N

2012. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!