Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Későn érő típus lennék?

Későn érő típus lennék?

Figyelt kérdés

Mindjárt 23 éves vagyok, de nem érzem magam felnőttnek. Azért sem haragszom ha gyereknek szólítanak. Szeretek eljárni bulizni, felszabadult lenni, "egyszerélünk" logika szerint cselekedni. Sokan ebben a korban párkapcsolatban élnek, nagyrészük elszigetelődve a környezettől. Esetleg eljegyzésen gondolkodnak. Nekem ez túl korainak tűnik. Egyszer vagyunk fiatalok. Szerintem lesz időm még komolykodni.

Jelenleg egyetemre járok, a tanulmányi ösztöndíjjal tartom fenn magam, plusz még tartok magánórákat. De persze a család is segít. Szóval nem arról van szó, hogy mindent tálcán kapok.

Sokat gondolkodom ezen. Szeretnék egyszer lekomolyodni, de nem most.


2012. okt. 19. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon gyermeteg kérdés, már ne haragudj.


Neked kell tudnod, mi a jó neked. Ha élvezni szeretnéd az életed és nem elszigetelődve élni, bebújva egy barlangba valakivel, akivel talán még el is kötelezted magad, netán papucsként, akkor csináld tovább azt, amit eddig.


Szerintem egyáltalán nem vagy későn érő, sokan még 27-30 évesen is járnak el bulizgatni, házibulikra, stb.


Ne aggódj. :)


Vagy ilyen akarsz lenni, mint ő?

http://www.youtube.com/watch?v=zC827aaivz0


Még bőven ráérsz. Ennek amúgy sincs semmi köze a komolysághoz.

2012. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi köze ennek semmihez. Ha neked így jó, akkor jó leszel. :)


Ne komplikáld túl, csak csináld azt, amit valóban szeretnél és ne hagyd, hogy bármi is eltántorítson.

2012. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!