Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire későn érő típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire későn érő típus lennék? Vagy mi mást jelenthet ez? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy volt már eléggé félresikerült kapcsolatom, és emiatt az elmúlt két évben leginkább ilyen "kalandnak" nevezhető dolgokban volt részem.


És most már ott tartok 20 évesen, hogy egyáltalán nem ismerek senkit sem, akihez úgy érzem, hogy szívesen tartoznék. Tudom, hogy ez ilyen korban még viszonylag rendben van, de a szüleim eléggé régimódiak, és folyamatosan a párkapcsolat-témával zaklatnak.


De én egyre inkább azt érzem, hogy szeretném előbb elvégezni a főiskolát, pénzt keresni a terveimhez és külföldre menni dolgozni (a rokonainkhoz), mert ott szeretnék élni. Úgy számolom, addigra leszek minimum 27 éves. De az édesanyám pedig folyamatosan azzal nyaggat, hogy addigra majd elfogynak a normális férfiak, és egyedül fogok maradni, meg hasonlók.


De mit tehetnék? Ez az egész helyzet annyira elborzaszt engem, és nem szeretném ennyire görcsösen erőltetni ezt a dolgot. Természetesen úgy vagyok vele, hogy én is szeretnék komoly párkapcsolatot, de ameddig nem találok olyan "komoly" embert, akivel el tudnám képzelni, addig tökéletes így ahogy most van, egyedül.


De nem tudom, hogy mit tegyek. Lehet, hogy tényleg igaza van, és egyedül maradok majd? De erőltetni sem szeretném ezt az egészet... :(


Kérlek, írjatok valami tanácsot, mert az az egész helyzet már megőrjít.


2012. ápr. 18. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nem fogynak el, 2. csak magadra hallgass 3.A jó dolgok mindig akkor jönnek amikor nem hajszolod azokat.

Ne görcsölj, csak élj úgy mintha minden nap az utolsó napod lenne (persze ez nem lehet mindig kivitelezni, de ha igen tégy úgy, és hidd el jobban fogod érezni magad :D )

2012. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!