Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet új életet kezdeni?...

Hogy lehet új életet kezdeni? Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
a kapcsolataim m befuccsoltak..nem találom magma és a helyem a világban lassan egy éve.lasan 30 éves leszek. munkanélküli vagyok ,a kapcsolataimat elszúrom, de már védekezéséből is mert félek hogy kihasználnak. akkor is látom..a kimaradt helyzetek nekem fájnak. teljesen a padlón vagyok...most pár kedves szónak is örülök. Hogy bocsássam meg magamnak a hibáim ? ha a lelkemben annyi fájdalom van hogyan lépjek túl???? mert az eszemmel tudom csak az érzéseim és a csalódás miatti fájdalom nem enged a normális életre..
2012. okt. 23. 02:11
 1/5 anonim válasza:

Temesd el a múltad. Kezdj új életet új környezetben. Új barátokat szerezhetsz új munkát stb. Csináltass új frizurát. Vegyél egy pár új göncöt. Csinálj bármit ami ÚJ. De amig saját magadban nem raksz rendet és ténylegesen le nem zárod a múltad nem fog sikerülni.

Sok sikert kivánok neked.

2012. okt. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok a kifogás és a rágódás a multon.

Keress pasit és munkát a lehető legegyszerűbben.

Menni fog, csak légy erős és kitartó.

2012. okt. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előszőr is keressél magadnak munkahelyet,ez alatt is úgy el leszel foglalva,hogy nem lesz időd magadat sajnálni.Próbáld a megmaradt szabadidődet hasznos módon eltölteni azzal amit nagyon szeretsz csinálni.Ha van a környezetedben olyan személy aki jó hatással van rád akkor minél többet a közelében lenni. Ha egyfolytában a múltunkon kesergünk abból tanulhatunk és véleményt alkothatunk,rájöhetünk mit ronthattunk el,DE ideje továbblépni!!!Mik azok a tulajdonságok amiket szeretsz magadban és mások is szeretnek benned?? Meg tudnád makacsolni magad azzal:adott ponttól kezdve másképp osztom be a napomat,főzök a családnak v magamnak olyat amit idáig nem tettem,esetleg barkácsolás,házi munka..Nem tudom kideríteni:fiú lennél vagy lány vagy? Minél görcsösebben ragaszkodunk valamihez annál nagyobb az esélye,hogy duplán dolgozunk meg érte.Lehetne egy kicsit lazábban venni az akadályokat?
2012. okt. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én új életet kezdtem. igaz 16 vagyok de a családommal kezdtem új életet:) Leírom h nekünk mi a helyzet.

Mo-ról elköltöztünk, ( miskolciak vagyunk nem költöztünk ki teljesen otthon van a ház,kivan adva meg van a suli is csak tanulói jogviszony szüneteltetés,nem égettünk fel semmit a hátunk mögött) anya és én költöztünk olaszba,tesóm kint él 16 éve így hozzá. Új suli,új környezet,új barátok. rengeteg minden ért minket otthon,ezért döntöttünk így. Itt suli,barátok,ismerősök,jobb szebb élet. Én külsőt is változtattam. (hosszú hajam lett ( póthaj),vettem pár smink cuccot (idáig is volt),vadi új ruhákat,átfestettem a hajam,lefogytam. Szóval úgy mindent megváltoztattam. jobban oda figyelek magamra,idáig kb letojtam magamat,vagyok oszt jóvan. vettem egy új telót is. nem azt mondom h menekülj el az országból. hanem költözz el egy messzi városba ahol nem ismer senki,keress munkát,barátokat,vegyél 1-2 új ruhát,rittyentsd ki magad,dobd be magad:) Én az ország másik végére költöznék,ahol tényleg senki de senki nem ismer. ott próbálkoznék meg:)

Nagyon remélem h helyre jön a helyzeted,és a tanácsom ha megfogadod beválik:) Sok szerencsét,és legyen További szép napod erőben egészségben:)

Szia

2012. okt. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 16 évesen pothaj, smink es új telefon a lényeg, mar meg is változik a világ....
2012. okt. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!