Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jó érzés? Na de honnan?

Jó érzés? Na de honnan?

Figyelt kérdés
Érzem,hogy valami hiányzik valami jó.. nem tudom mi de kell valami.. hiányt érzek. Miért?:S Megkeseríti az életem.. Tudnátok segítnei,hogy mi lehet az? Nektek mitől lesz jó érzésetek?
2012. okt. 25. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
autózástól pl :)
2012. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan meg tudod fogalmazni mi hiányzik az életedből? Mire vágysz?

Nincs szeretethiányod? Rajtam ha nincs kéznél a párom, hogy megöleljen, akkor egy jó kiadós baráti beszélgetés segít.

2012. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igaából egy van,amit meg tudok fogalmazni a többi hiányt én sem. Van egy barátom akia fiúm ..már együtt vagyunk pár éve de teljesen kihűlt eza kapcsolat.. viszont nekem érzésekre lenne szükségem:s
2012. okt. 25. 16:35
 4/10 chrishu ***** válasza:
Én a zenehalgatástól jól érzem magam
2012. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Nagyon nehéz egy kihűlt kapcsolatot újraéleszteni ez tény, de nem lehetetlen, ha mindketten akarjátok. Elmondtad neki őszintén, hogy hogy érzel? Nagyon fontos volna, hogy beszélgessetek erről mélyen. Szinte minden hosszabbtávú kapcsolatban vannak válságos időszakok, kérdés, hogy ezeket túl tudjátok lépni, vagy sem. Mindenképpen jobb szinglinek lenni, mint szeretethiányosnak egy kapcsolatban.
2012. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megbeszélünk mindent..szerintetek hogy lehet újra visszahozni a lángot?
2012. okt. 25. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Előbb - utóbb a "láng" kialszik. Az autózást is meg lehet unni. A zene csodálatos, de csak akkor, ha igazán valódi művészet. És más művészetek is kitöltik az életedet, ha valódiak. Az a valódi, ami Istentől való, vagy más szóval az Univerzum által jön. Az űr minden esetben Isten hiánya. Ideig - óráig, vagy akár évekig más is betöltheti az űrt, nemes célok, hősieskedés, győzelem valamiféle versenyeken, hírnév, gazdagság, de végül ott marad a nagy kiábrándulás. Kell egy lelki nagyság, egy belső, Istentől való értékrend és tartalom. Ezt megtapasztaltam.
2012. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az autózást nem lehet megunni :) Soha, soha, soha..
2012. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a szerelem elmúlik a sex megmarad !
2012. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem a könyvek nagyon fel tudnak dobni. Egy jó hosszú, kellemes történet, amibe bele tudod élni magad, újra tud tölteni életkedvvel. :)
2012. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!