Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék megváltozni, hogy...

Hogy tudnék megváltozni, hogy ne legyek negatív?

Figyelt kérdés

Nagyon negatív beállítottságú vagyok és sajnos nem tudom hogy tudnék megváltozni. Mindennel úgy vagyok, hogy úgyse sikerül , úgy is elázunk ,stb... de nem megy próbáltam már hogy pozitívan mondogatom de belül már egyből azon volt az agyam hogy nem fog sikerülni. És szerintem ezért nem tudok ismerkedni lányokkal se , mert alapból önbizalmam sincs és ez a negatívság még jobban lehúz. segítsetek

18f


2009. aug. 12. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Joh, de az agykontrollal is csak akkor változol, ha van kitartásod. Az nem olyan, hogy odamész, azt adják. Én is voltam, tényleg meggyőző volt, de attól még nem érzek késztetést arra, hogy csináljam a technikákat -.-
2009. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
54%

Sajnos én is ilyen vagyok és én is ugyanúgy próbálkozok mindig pozitívabb lenni. Ha már a felhőket emlegetted, ráadásul azok mindig követnek engem :O Az aug. 20-ai szörnyű nagy vihar is csak azért volt, mert életemben először (és utoljára) kimentem a tűzijátékra (ezúton kérek elnézést mindenkitől :S persze, aki belehalt, annak hiába is mondanám...) MINDIG esik mikor vmi olyan program van, pl medencézés, sátrazás, sütögetés. Vagy balatoni nyaralás. Olyan is volt, végre a héten utolsó nap nem esett az eső, sütött szépen a nap, kimentünk a strandra. ÉN már fürdőruhát se vittem, mert minek, gondoltam. De már majd sz@rrá sültem, ezért a srác, aki levitt kocsival megsajnált és visszavitt a fürdőruháért. Mire visszajöttünk gyűltek kicsit a felhők. Mikor beléptem a vízbe, megszólaltak a hangosbemondóba: másodfokú viharriadó, mindenki menjen ki a vízből... Szóval csak szemléltetésképp, tényleg nem vagyok túl szerencsés alkat :(

21/L

2009. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Egyébként nekem nagy szerencsém van, mert van egy barátnőm, aki már sokkal idősebb 45 körüli és kinezológiával foglalkozik, azaz ingyen és bérmentve segít nekem legyőzni lelki eredetű bajaimat, aminek sokszor már fizikai jelei is vannak. Nem tudom, hogy pénzért, egy idegennel mennyire lenne szerencsés. Ha esetleg találnál egy ugyanilyen barátságos, kedves, segítőkész embert, akkor jó lenne. Csak persze nem lenne ingyen :S
2009. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is egy ilyen negatív gondolkodású ember vagyok. Agykontrolt végzett, de az sem ért semmit nálam, az elmúlt tíz év alatt. (tisztelet azoknak, akiknek működik)

Talán egy agymosás, vagy egy hipnózis terápia? Esetleg?

De, még én sem találtam rá a megoldásra.


Talán, ha dicsérne folyton valaki, és el tudná hitetni, hogy szerethető, értékes emberek vagyunk, akkor szebbnek látnánk a világot, és ezáltal pozitívabban gondolnánk a minden napjainkra, és így talán a gondolataink is átalakulnának.

2009. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő: hát igen jó is lenne egy ilyen aki ilyen dolgokat eltudna hitetni de hát nincs sajnos senki ....
2009. aug. 16. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!