Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha senkinek nem vagyok annyira...

Ha senkinek nem vagyok annyira fontos, hogy megünnepelje velem a születésnapomat, azaz én hibám?

Figyelt kérdés

Mindenki megígérte..de senki se ér rá hirtelen.

Van akiről tudom is,hogy ráér, miért kell hülyének nézni?

Lehet,hogy én nem vagyok szeretetreméltó?

Miért nem tőrödnek velem?



2012. nov. 16. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát... meglehet az is. De lehet, hogy nem is olyan fontos az a szülinapozás. Te el szoktál menni, ha hívnak?

Javasolt olvasmány: [link]

2012. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a szülinapod? Nekem is mostanában lesz, és nem lesz megünnepelve.Ünnepeljük együtt meg itt a gyakorin:) Nos?:)
2012. nov. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia ,már volt..hogy érted,hogy gyakorin?
2012. nov. 17. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez kevésbé lényeges dolog, hagyd ezt a dolgot, ha majd fontos leszel valakinek az úgy is megünnepli veled
2012. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A te hibád is meg nem is. Alapvetően igen, nem szereztél elég barátot vagy elég jókat, esetleg nem ápolod a kapcsolatokat. Olvasd el Dale Carnegie könyvét. De persze lehet, hogy túl introvertált vagy és persze vehetjük úgy is hogy nem a te hibád, hiszen "ilyen vagy"
2012. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Idén én is egyedül "ünnepeltem". Egészen sokáig nem érdekelt a születésnapozás, szóval kb csak az utolsó négy az emlékezetes.

A barátaim egyre kevesebben lettek ezidő alatt, majd leredukálódtak egy főre, mígnem idén már ő is hanyagolt.

Nem érzem úgy, hogy az én hibám lenne, mert én épp úgy érzem, hogy jobb ember lettem az elmúlt időkben. Csak a többieknek nincs rám ideje (munka, iskola), vagy pedig egyszerűen megutáltak, mert őszinte vagyok. Sajnos nem tudok képmutató lenni, de ez nem jelenti azt, hogy kötekednék egyfolytában, lételemem a béke. Mások pedig inkább csak a baráttal/barátnővel foglalkoznak.

Szóval megváltoztak a körülmények, de nem hiszem, hogy mások miatt nekem rosszabbul kéne éreznem magam.

2012. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, téged ez nem zavar? Nem rosszabb így?
2012. nov. 26. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:

kicsit bánt, mert azért igazságtalannak érzem valamilyen szinten, de sikerült beletörődnöm.

szerintem nálad ez csak egy átmeneti állapot, szóval ne aggódj.

2012. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!