Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetnék barátokat?...

Hogyan szerezhetnék barátokat? Vagy legalább egyet.

Figyelt kérdés

Már egy éve dolgozom, de ott mindenki idősebb nálam, én pedig fiatalabb barátot szeretnék.

Szórakozóhelyekre nem járok (és nem is fogok). Más megoldás...? Ti mit csinálnátok?


2012. nov. 27. 20:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem is üzeneteben gondoltam, nyilván. de nem mond azt,hogy nem érdemes előtte váltani pár üzit, hogy egyezik az érdeklődési körünk???
2012. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"fb-n kívül nincs élet"

De van! Nem érted?! Azért kellene felmenned, hogy ott szerezz ismerőst, akikkel majd aztán később ki tudj menni a "való világba".

Bocs, csak segíteni próbáltam.

Talán tényleg veled van a baj...

2012. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy változtatni kellene. Ahogy válaszolt nekem üzeneteben... Pedig normálisan írtam neki.Vagy valami rosszat írtam volna kedves kérdező?
2012. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem unod még? :D Elég szánalmas, amit csinálsz.

Nem kértem, hogy írj és nem vagyok köteles válaszolni neked. Ennyi.

2012. dec. 3. 17:18
 15/22 anonim ***** válasza:
Én nem csodálkozom rajta, hogy nincsenek barátaid. :)
2012. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ezek után nincs is sok kedvem hozzá,de most már nyilvánvaló ,hogy miért nem találsz barátokra.Nem is fogsz találni,ha nem változol meg. Gondolkozz el rajta..
2012. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
...mondja az, aki levélben akar ismerkedni egy noname fórumon. :)
2012. dec. 3. 18:37
 18/22 anonim ***** válasza:
már bocs,de én még új vagyok Budapesten, sulizol, focizom,kondizom. és áruld el nekem,hogy szerettél volna ismerkedni,ha előtte nem üzenetben, felhívsz,mert kapásból tudsz mindent rólam... kérlek... gondolkozz reálisan.
2012. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

1. Nem akarok veled! ismerkedni.

2. Nem akarom neten elkezdeni sem. Nem azt kérdeztem, ki akar a barátom lenni, hanem hogy hol lehet jól ismerkedni. Mi lenne ha most valaki mást piszkálnál egy másik kérdésnél? :)

2012. dec. 3. 19:44
 20/22 anonim ***** válasza:
az biztos,hogy én sem szeretnék Veled ismerkedni. nagyon negatív személy vagy.
2012. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!