Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetnék barátokat?...

Hogyan szerezhetnék barátokat? Vagy legalább egyet.

Figyelt kérdés

Már egy éve dolgozom, de ott mindenki idősebb nálam, én pedig fiatalabb barátot szeretnék.

Szórakozóhelyekre nem járok (és nem is fogok). Más megoldás...? Ti mit csinálnátok?


2012. nov. 27. 20:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy olyan helyzetben vagy hogy igy valogass.. Mit vartal? Ha kiirsz egy kerdest, hogy baratokat szeretnel akkor mar csak joindulatbol irok egy uzit, mert gondolom szegeny fiu/lany biztos egy darab szrnak erzi most magat. Erre visszakezbol elutasitod? Mikor elolvastam a kerdest gondoltam nem szokasom a netes ismerkedes mivel nincs ra szuksegem, sok baratom van, de irok neki egy uzit mer budapesti vagyok akar meg valamikor dumalhatnank/megihatnank egy kavet vagy akarmi.. Aztan elolvasom h miket irnak es ismet csalodok az emberisegben. Elobb a hozzaallasodon valtoztass. Amugy hogy gondoltal ismerkedni, ha nem munkahelyen vagy neten? Elmesz egyedul setalni -5 fokba es mindenkihez odamesz h "csa leszunk baratok?" mert ha nem mesz szorakozohelyre, akkor nem konnyu am csak ugy eloben ismerkedni. Busz? Villamos? Mindenki rohan.. Marad a net, ahol chatelhetsz, baratkozhatsz, webkameraval is, es nem nem mindenki hazudik, nagyon sok olyan maganyos ember van mint te, csak az a kulonbseg, hogy ok probalkoznak.
2012. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
neked se írt vissza?
2012. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!