Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még valaki, akinek nincsen...

Van még valaki, akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok, de egyszerűen nem tudok kivel beszélgetni, nem tudok kivel elmenni moziba, vagy beülni valahová, nincsenek barátaim. Egy emberrel szoktam üzeneteket váltani neten, de még vele se találkoztam soha, és ez is elég felületes. Még kapcsolatom se volt, még 2 napra se (pedig nem vagyok ronda).
2012. dec. 14. 22:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kérdőjelek hemzsegnek, pontosabb válaszért kérjük dobjon be a gépbe még pár konkrétumot.
2012. dec. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jelen, bár rám ez már inkább csak múlt időben érvényes. Volt idő, amikor egyáltalán nem volt körülöttem senki a szüleimet leszámítva, bár ez az állapot nem tartott túl sokáig. Ennek az volt az oka, hogy baromi kevésnek éreztem magam másokhoz képest, megjegyzem, teljesen alaptalanul. Manapság sem tolonganak körülöttem a barátok, és egész egyszerűen azért, mert másra koncentrálok (egyetem), és arra nagyon erősen. Én döntöttem így, mert most ez nekem a legfontosabb, de tudom, hogy ha akarom, bármikor találhatnék magamnak haverinákat. Szerintem Neked is fel kellene tenned a kérdést, hogy szeretnél-e barátokat valójában. Te döntesz erről is, mint minden más szegmensről az életedben, bár néha sok időbe telik, míg ezt felismeri az emberlánya/fia.
2012. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
jelen 17/F se barátok se párkapcsolat eddig.:D
2012. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, 23/F, bár a barátok hiányának ténye nem zavar, egyrészt van pár haverom, másrészt nem vágyok olyan emberre akivel mindent megosztanék, mindenben ugranék érte és ő értem, bár van a pár haverom közül aki néha úgy gondolja hogy erről szól a kapcsolatunk. Ami zavar hogy egyáltalán nem tudok ismerkedni, valamennyire feltalálom magam minden helyzetben és már fél évtizede nem éreztem magam soha kiközösítve vagy ilyesmi, csak nem tudom továbbfejleszteni a kapcsolatokat. Ha el is dumálok új emberekkel, jellemzően a meglévő haverjaim haverjaival, abból sose lesz semmi. Már csak azért se mert nem akarok a jelenlegi haverjaim haverjaival se lógni, pont új köröket szeretnék magam körül látni. Lehet hogy ehhez a haverjaim haverjainak a haverjaiig kéne eljutni? Lehet, de ebben nem segít sem az idő (korosztályos dolgok), sem a körülmények, és az akaraterő sincs meg.

Egyébként barátnőm is van és újat is találnék ha akarnék, ezzel a részével nincs gond, inkább az azonos neműekkel (:D) való kapcsolataim hiányosak. Ebben a rubberjohn által említett ingerszegény gyerekkor lehet a hibás, meg a motiváció hiánya. Csajozni is reménytelen dolognak tűnt de van irodalma, és érdekelt is annyira hogy tegyek érte.

Azt hiszem csak előre szabad menekülni és magányos hősként kialakítani magunk körül egy olyan pozitív légkört amihez mások is szívesen csatlakoznak.

2012. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Rengeteget csalódtam.Meg vagyok keseredve,az emberek tettek ilyenné.A szüleim is észrevették,hogy megváltoztam,pedig nekik soha nem mondtam,mik történtek.Mindenki akinek odaadtam a szívem csak összetörte.Sajnos ez nagyon meglátszik,még a tekintetem is.Nagyon szomorú ember vagyok,pedig még csak 20 éves.
2012. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Éves ,nő .Bár már a téma lezárult,de én is olyan vagyok mint te.
2013. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!