Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érint meg ennyire egy...

Miért érint meg ennyire egy idegen ember halála? Lehet hogy azért mert a volt baráTnőmre emlékeztet?

Figyelt kérdés
Van egy lány megölték,megerőszakolták..a volt barátnőmre emlékeztet mert hasonlítt rá külsőre és őt is megerőszakolták.Már nem vagyunk együtt de mindig nagyon féltettem amikor megtudtam hogy vele is ez történt de ő szerencsére megúszta ennyivel,szinte sehova nem engedtem egyedül.Amikor megtudtam ennek a lánynak a halálát akkor összetört lelkileg és a voltm barátnőm jutott eszembe.Normális dolog ez hogy ennyire mélyen érint?
2012. dec. 19. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak nem Horák Nóri az az idegen? Vele is ugyanez történt.. Egyébként ez normális dolog. Hasonló szituáció. Még jó hogy megérint.
2012. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem ő.Csak fura hogy ennyire összetört.Lehet a volt barátnő hasonolósága miatt.
2012. dec. 19. 18:46
 3/4 anonim válasza:

Huh, az ilyen dolgok engem is "megérintenek" csak, engem ilyenkor elönt az adrenalin,gyűlölet...


Nem lehet h érzel még valamit a volt barátnőd iránt?!

2012. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 19:04


Őszintén szólva nem tudom hogy érzek e,már 1 éve szakítottunk.A furcsa hogy 2 barátnőm is van akikre a mai napig szívesen gondolok és ha nem is szerelmet de szeretettel gondolok rájuk és bármikor segítenék nekik bármiben ha megkérnének.Kicsit furcsa és elgondolkodok hogy normális e ez..talán ők álltak közel a szívemhez azért van ez.

2012. dec. 19. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!