Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MILYEN Típus vagyok? ( ősz,...

MILYEN Típus vagyok? ( ősz, tél stb. )

Figyelt kérdés
Sötét barna haj(a napon vörösesen csillog) barna/zöldes/sárgás szem. Nagyon fehér bőr. De könnyen barnulok. Szerintetek? :)
2012. dec. 25. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán a tavalyelőtti németkönyvemben volt erről egy szöveg. Akkor csak néztünk egymásra, hogy "mi van? mit találtak ezek ki már megint?", erre most kiderül, hogy ez az ilyen-olyan, évszakok szerinti típusosság tényleg létezik. :) Na figyelj, direkt csak a te kedvedért előkotortam azt a németkönyvet, és megkerestem benne az erről szóló szöveget.


A nyár típust én kizárnám, mert azoknak világos (szőke vagy középbarna) hajuk van, a bőrszínről nemigen ír semmit, csak hogy kék árnyalata lehet a kilátszó erek miatt. A télre írja, hogy a haja sötét, a bőre pedig olyan, mint a fehér porcelán, a szemszíne élénk. Szóval ez talán. A tavaszból szinte minden rád illik, kivéve, hogy a tavasznak a haja szőke. Ennél külön kiemeli, hogy a bőre világos és könnyen barnul. A szeme bármilyen lehet, ami nem sötét. Az ősz is könnyen barnul, de annak sötétebb, aranyszínű árnyalatú a bőre. A haja vörös vagy mézszínű, a szeme zöld vagy barna.


Hát, ezek szerint kifejezetten egyik csoportba sem tartozol, mindegyikből illik rád valami, de egyikből sem minden. A kérdés már csak az, hogy mennyire megbízható típusok terén egy középiskolás németkönyv. :) Szerintem jobban jársz, ha utánanézel valahol neten, ha tényleg ennyire érdeke, hogy melyik típus vagy. De amúgy miért fontos ez?

2012. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát, így olyan ősziesnek tudlak elképzelni. Ahogy a vastag sál van a nyakadba, és a város utcáin járkálsz, a kopasz fák körül keringő napsugárban..XD ....ez jutott elsőnek eszembe!
2012. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!